Новини суспільстваХристиянські новини

Під час пандемії психологічне здоров'я підлітків покращується: результати опитування

Інститут дослідження сім’ї та Інститут Уитли при Університеті Бригама Янга опублікували результати соціологічного дослідження «Підлітки на карантині: психологічне здоров’я, екранний час і родинні зв’язки». Згідно з доповіддю, в той час, як пандемія привела до погіршення психологічного здоров’я багатьох дорослих, підлітки, які живуть в повноцінних сім’ях, рідше відчувають тривогу, депресію та стрес завдяки повноцінному сну і спілкуванню з батьками. Повідомляє invictory.com з посиланням на THE CHRISTIAN POST.
У дослідженні взяли участь 1523 американських підлітків, які відповідали на питання про своє психологічне здоров’я, сімейний час, сон, використання технологій і погляди на протести в США. Після цього дані опитування зіставили з відповідями підлітків на ідентичні питання у 2018 році.

«На наш подив, ми виявили, що під час карантину підлітки жили відносно добре. У порівнянні з 2018 роком менше опитаних відзначили, що зіткнулися з депресією і самотністю, – пояснили дослідники в доповіді. – Респонденти розповіли, що стали більше спати та проводити час з сім’єю».

У 2018 році тільки 55 % підлітків відповіли, що сплять сім і більше годин на добу. Під час пандемії, цей показник збільшився до 84 %. Дослідники пов’язали це з тим, що раніше уроки в більшості шкіл починалися о 8:30 або навіть о 7:00 ранку, тому багатьом учням доводилося вставати дуже рано. Вони також припустили, що скасування звичайних шкільних уроків може знизити рівень стресу у підлітків.

Через те, що в період пандемії багато батьків перейшли на віддалену роботу, більш ніж половина опитаних підлітків повідомили, що почали проводити більше часу зі своєю сім’єю, ніж до Covid-19.
Згідно з дослідженням, 56 % респондентів заявили, що стали частіше спілкуватися з батьками; 54 % сказали, що їх сім’ї тепер частіше вечеряють разом; 46 % проводять більше часу з братами та сестрами; 68 % сказали, що їх сім’ї стали ближче під час пандемії.

«Одним з непередбачених наслідків карантину можна назвати те, що підлітки проводять більше часу зі своїми батьками, ніж раніше. Всупереч всім труднощам, пов’язаним з пандемією, такі результати радують», – пояснив старший науковий співробітник Інституту дослідження сім’ї Бредфорд Вілкокс.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button