Релігія

Зберегти свою людяність і не опуститись до звірств агресора – звернення Синоду єпископів УГКЦ до українців

Синод єпископів Української Греко-Католицької Церкви у своєму посланні «Перемагай зло добром!» заявив, що українці мусять докладати всіх зусиль, щоб зберегти свою гідність і людяність, і не опуститись до звірств агресора.

Джерело: risu.ua з посиланням на news.ugcc.ua

Автори звернення засуджують широкомасштабну війну, в якій ворог нищить Україну. Архиєреї вважать, що «огидна Господеві дорога злого».

На переконання Синоду, наміри агресора явно геноцидні, бо Росія воює не з армією, а з народом. Водночас Україна захищається, бо її народ прагне вільно жити Богом даним життям та Богом даною гідністю.

Єпископи УГКЦ наголосили, що Росія-злодій має піти з України, а також закликають Російську Православну Церкву припинити пропагувати єресь «руского міра».

Також релігійні діячі описали наслідки російсько-української війни, вказуючи зокрема на гуманітарну й екологічну катастрофу, економічну і демографічну кризу в Україні.

Окрім цього, Синод висловив солідарність і підтримку різним конфесіям і релігіям, які перебувають на лінії боїв та на окупованих територіях або змушені були покинути свої помешкання і парафії.

Єпархи переконані, що такий народ, як українці, поневолити неможливо. При цьому автори звернення схиляють голови перед усіма, хто приніс і приносить себе в жертву під час війни.

Окрім цього, Синод УГКЦ дякує усім тим, хто ризикує життям, і тим, хто гостинно й щедро приймає українських біженців та переселенців.

Єпископи у своєму посланні підкреслили, що у цій війні Бог дає силу нашому народу боротися і протистояти ворогові, тому що у моці українців виявляється сила любові.

На думку Синоду, українці остаточно переможуть, коли продовжуватимуть любити.

Архиєреї закликали берегти серця наших воїнів від зла, щоб вони залишалися воїнами світла і добра. А також берегти свої серця і перетворювати свій гнів і кривду на мужність, незламність, правдиву мудрість і перемогу Божої правди.

Повний текст послання читайте, перейшовши за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!