Сім'я

Менше половини українців планують майбутнє своїх дітей та онуків в Україні через війну

Згідно з опитуванням КМІС, лише половина українців планують майбутнє своїх дітей та онуків в Україні, якщо військова загроза триватиме невизначений термін. Опитування проводилися на замовлення CASE Україна з 3 по 18 травня.

Джерело: hromadske

Респондентам було запропоновано таке запитання: «Чи плануєте ви майбутнє своїх дітей чи онуків в Україні в таких умовах війни? Якщо у вас немає дітей і онуків, уявіть, що вони у вас є».

42,9 % респондентів дали позитивну відповідь, вони планують майбутнє своїх дітей та онуків в Україні, якщо війна триватиме нескінченно, а загроза постійних бомбардувань збережеться.

54,7 % заявили, що планують майбутнє своїх дітей на випадок перемир’я та перенесення війни. 76,8 % українців згодні планувати майбутнє дітей та онуків в Україні зі зміною влади в Росії на демократичну.

Приблизно так само впливає на планування майбутнього вступу України до НАТО або отримання посилених гарантій безпеки (85,1 %) і капітуляція та роззброєння Росії (84,5 %).

Проте лише 1,8 % респондентів планують, що їхні діти та онуки за будь-яких обставин покинуть Україну.

Також жінки вимогливіші щодо безпеки, ніж чоловіки. Наприклад, у разі перемир’я 57,1 % чоловіків погоджуються планувати майбутнє дітей чи онуків в Україні, серед жінок – 52,7 %.

Згідно з дослідженням, у східних регіонах в Україні є більший зв’язок між небезпекою та плануванням майбутнього, ніж у західних областях. Таким чином, якщо війна триватиме, 34,8 % жителів Сходу планують майбутнє своїх дітей вдома, 38,8 % – мешканців півдня, 44,6 % – жителів центру та півночі і 48,5 % – жителів заходу.

Читайте також:

Опитування проводилися на основі випадкової вибірки мобільних телефонів. Опитано 2000 респондентів віком від 18 років, які проживають у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованого Криму та Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4 %

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button