війна

Нова цифрова платформа показує окуповані території і зони бойових дій

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством цифрової трансформації запустило цифрову платформу, де можна переглянути, які території України є тимчасово окупованими, на яких ведуться бойові дії та які знаходяться в оточенні (блокуванні).

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на minre.gov.ua

Повідомляється, що ця платформа зображає актуальну інформацію щодо статусу громад, дані яких надають відповідні обласні військові адміністрації.

На основі цих даних формується перелік територіальних громад, що розташовані в районах проведення бойових дій або які перебувають в тимчасовій окупації чи блокуванні. Мінреінтеграції за погодження Міноборони затверджує цей Перелік.

Зазначається, що Перелік регулярно актуалізується.

Нова цифрова платформа показує окуповані території і зони бойових дій
Джерело: ukrinform.ua

Також відомо, що держава гарантовано надає грошову допомогу тим внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тих громад, що показує ця цифрова платформа.

Детальніше читайте за посиланням.

Нагадаємо, що за словами Володимира Зеленського, з 20 квітня переселенці зможуть оформити щомісячну додаткову соціальну допомогу – це 2 тисячі гривень на дорослого та 3 тисячі гривень на дитину. А евакуйовані люди з місць проведення бойових дій отримають допомогу відразу на залізничних станціях. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button