Україна

Майже 8 млн українських біженців виїхало до Європи через повномасштабну війну

Станом на 24 січня 2023 року від початку повномасштабного вторгнення Росії з України до Європи виїхало майже 8 мільйонів біженців. Про це повідомило Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ).

Джерело: uhrc.org.ua

За даними ООН, до країн Європи після 24 лютого 2022 року виїхало 7 мільйонів 996 тисяч 573 українських біженців. Ці дані станом на 24 січня 2023 рік.

З цієї кількості 4 мільйони 952 тисячі 938 громадян України в Європі попросили тимчасового захисту або аналогічних національних програм.

Серед лідерів по прийняттю українських біженців є Польща – 1 мільйон 553 тисячі 707 осіб. Крім того, українці знайшли прихисток в Німеччині, Чехії, Італії, Іспанії, Британії, Болгарії, Франції, Румунії, Словаччині.

Також в УВКБ повідомили, що 2 мільйони 285 тисяч 395 біженців з України відправились до РФ.  можемо припустити, що ці громадяни були депортовані до країни-агресорки. В ООН припускають, що це депортовані окупантами особи. Тим самим держава-агресор порушує норми статті 49 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.

Читайте також:

Повномасштабна російсько-українська війна спричинила найбільшу хвилю біженців з часів Другої світової війни, заявили в Управлінні ООН з питань біженців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button