Україна

2000 грн на дорослого та 3000 грн на дитину: Президент України заявив про щомісячну додаткову соцдопомогу

Володимир Зеленський заявив, що з 20 квітня переселенці зможуть оформити щомісячну додаткову соціальну допомогу – це 2 тисячі гривень на дорослого та 3 тисячі гривень на дитину. А евакуйовані люди з бойових дій отримають допомогу відразу на залізничних станціях.

Джерело: ukrinform.ua

За словами Президента України, грошову допомогу можна оформити в найближчому ЦНАПі, органах соцзахисту, а вже від 20 квітня – в «Дії».

До того ж для людей, яких евакуюватимуть із районів бойових дій, уряд розгортає спеціальні пункти для забезпечення тимчасового проживання і надання грошової допомоги одразу на залізничних станціях та вокзалах.

Окрім того, Зеленський нагадав, що українці можуть подати заяву через «Дію» щодо зруйнованого чи пошкодженого житла, аби компенсувати втрачену квартиру чи будинок.

Також Президент закликав роботодавців намагатися залучати переселенців до роботи. Внаслідок цього від держави для підприємства буде співфінансування витрат на оплату праці за одного переселенця – це 6500 грн. Заяву можна буде подати на порталі «Дія».

Зазначається, що за даними Міністерства соціальної політики,  на виплати ВПО (внутрішньо переміщеним особам) вже спрямували майже 578 млн грн.

Також повідомляється, що на початок квітня в органах соціального захисту зареєструвалися 260 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button