Християнські новини

Прийнято закон Президента, який ускладнює альтернативну службу

Верховна Рада прийняла законопроект № 4020, положення якого можуть позбавити віруючих конституційного права на альтернативну (невійськову) службу під час особливого періоду.

В особливий період (під час мобілізації) Президент України буде наділений правом оголошувати призов на строкову службу не пізніше як за місяць до його початку. Однак ч.1 статті 9 Закону України «Про альтернативну  службу» вимагає від віруючих, які хочуть проходити альтернативну службу, подати відповідну заяву не пізніше ніж за два календарні місяці до початку встановленого періоду проведення призову на строкову військову службу.

Більше про альтернативну службу:

Таким чином, законопроект Президента запроваджує передумови для того, що віруючі на практиці можуть бути позбавлені можливості скористатися своїм конституційним правом на альтернативну (невійськову) службу, оскільки не зможуть завчасно подати відповідні заяви.

Інститут релігійної свободи, Київ 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button