Новини культуриХристиянські новини

Загальна дата Пасхи для всіх християн? Можливо, вже у 2025 році

Православний Вселенський (Константинопольський) патріархат запропонував Ватиканському «міністру екуменізму» кардиналу Курту Коху визначитись із загальною датою святкування Пасхи для всіх християн. Ця пропозиція дуже сподобалася Папі Франциску і Коптському Патріарху-батькові Тавадросу. Повідомляє gcshelp.org.

Голова Папської ради зі сприяння єдності між християнами наголосив, що Великдень – це найбільше свято християнства.

Він підкреслив, що було б прекрасним і важливим знаком, якби ми, християни, мали загальну дату цього свята.

Курт Кох зауважив, що не легко встановити загальну дату святкування Пасхи, але він впевнений, що зробити це варто.

Йдеться, що у 2025 планується 1700 річниця Першого екуменічного Собору в Нікеї. З приводу цього, ієрарх написав в бюлетені Всесвітньої ради Церков (WCC), що «це хороша можливість нагадати християнам про необхідність календарної реформи й встановлення спільної дати Великодніх свят, що насправді стане вірними постановами Екуменічного Нікейського Собору».

Читати детальніше:

Стимулом у цьому напрямку може стати те, що у 2025 році Великдень і в Східній, і в Західній Церкві припадає на той же самий час.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button