Україна

За рівнем володіння англійської у світі Україна піднялася на 35 місце

За результатами дослідження, Україна піднялася на 35 місце зі 111 країн за рівнем володіння англійської. Дані моніторить міжнародний рейтинг знання англійської мови EF English Proficiency Index.

Джерело: dev.ua

Хоча у 2021 році Україна була на 5 сходинок нижче – на 40-му місці, а у 2019 – на 49-му.

За останні роки зріс і попит на викладачів англійської, про що свідчить український сервіс для пошуку репетиторів BUKI. Особливо це зростання спостерігається після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Зазначається, що рівень, для якого українці найчастіше шукають репетитора, це В1-В2 (Intermediate).

Також відомо, що 60% громадянам України більше подобається онлайн-навчання. І стільки ж відсотків – дорослі люди, які шукають репетиторів, а інші 40% – діти.

Несуттєво зросла вартість навчання. У 2022 році одне заняття англійською з репетитором коштувало 214 грн, а у 2021 році – 189 грн.

За результатами дослідження сервісу BUKI, Київ, Дніпро, Одеса, Харків та Львів залишаються лідерами по запитах на репетиторів з англійської. У 2022 році кількість шукачів зросла у Закарпатській, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

А Херсонська, Миколаївська та Кіровоградська області знаходяться попереду у відсотковому співвідношенні кількості жителів на одного викладача.

Згідно з дослідженням EF EPI, найкраще знають англійську у Львові, Запоріжжі, Києві, Дніпрі та Харкові. Найгірше – в Сімферополі та Рівному.

А ось лідерами є такі регіони: Хмельницький, Львівський, Київський, Полтавський та Запорізький. Найнижчі показники показали Крим та Херсонська область.

Читайте також:

Також за даними EF EPI, українські чоловіки знають англійську трошки краще жінок (541 проти 537 пунктів).

При цьому люди віком від 20 до 30 років лідирують у знанні англійської.

Детальніше читайте на сайті Dev.ua.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button