Економіка

З початку війни близько 17 % бізнесу припинили свою діяльність, а 30 % стали менш активними

По Україні призупинили свою діяльність близько 17 % бізнесу з початку повномасштабної війни. А 30 % частково втратили активність у порівнянні з довоєнним станом. Відповідна інформація взята з внутрішнього опитування бізнесу, на дані якого спирається і Нацбанк. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на mof.gov.ua

При цьому, за словами міністра, у березі ситуація була гіршою.

Він наголосив, що у квітні й травні у країні бізнес поступово відновлює діяльність.

Наразі малий і середній бізнес (I–III групи) можуть не сплачувати податки, каже Сергій Марченко. Наприклад, III група замість 5 % платить 2 %. До того ж цю групу максимально розширено – і такий податок з обороту може платити чи не весь бізнес.

Українська держава дуже підтримує бізнес, і тому потребує такої ж підтримки з боку бізнесу, аби якомога скоріше виграти війну, заявив міністр фінансів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button