війна

З початку повномасштабної війни росіяни вбили сім тисяч мирних українців – МВС

Перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін заявив, що з початку війни поліція зафіксувала 22 тисячі ворожих обстрілів, внаслідок чого в Україні загинуло понад сім тисяч мирних жителів, п’ять з половиною тисяч отримали поранення. 

Джерело: prm.ua

Зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну поліція зафіксувала 22 тисячі ворожих обстрілів з початку війни.

«Такими обстрілами уражено понад 24 тисячі цивільних об’єктів. Я хочу наголосити, що обстріли забирають життя мирних людей – і вже кількість мирних жителів, що загинули під час цієї війни перебільшує 7 тисяч осіб! І ще 5 з половиною тисяч мирних жителів травмовано», – сказав Євгеній Єнін.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button