УкраїнаХристиянські новини

В Україні продовжили карантин до кінця року. Заборонено релігійні заходи понад 20-50 осіб

Кабінет міністрів України знову продовжив адаптивний карантин в Україні. Обмежувальні заходи будуть діяти до 31 грудня 2020 року. Заборонено релігійні заходи понад 20-50 осіб
Рішення було ухвалено під час позачергового засідання уряду у вівторок, 13 жовтня. Повідомляє slovoidilo.ua.
Як заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, карантин − найбільш дієвий механізм для запобігання поширенню коронавірусу.

«Уряд сьогодні продовжить дію адаптивного карантину до кінця року. Це необхідний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців», − сказав він.

Як уточнив глава МОЗ Максим Степанов, також в Україні посилять деякі обмеження. А саме:

  • В «зеленій зоні» дозволять масові заходи за участю не більше 50 осіб (за умови дотримання соціальної дистанції в 1,5 метра і масочного режиму), в «жовтій» − не більше 30 осіб, в «помаранчевій» − не більше 20.
  • Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, крім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливо за окремим погодженням з МОЗ.

Також, за рішенням Кабміну, закладам громадського харчування, кафе і ресторанам буде заборонено приймати відвідувачів всередині з 22:00 до 07:00. Робота в режимі доставляння не заборонена.

Як уточнив Степанов, обмеження для роботи кафе і ресторанів стосуються всіх карантинних зон − «зеленої», «помаранчевої», «жовтої» і «червоної».
Відповідні пропозиції МОЗ були внесені до постанови Кабміну № 641. Уряд на сьогоднішньому засіданні їх підтримав одноголосно.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І знову: жорсткі й суворі обмеження і заборони щодо діяльності і, зокрема, публічних богослужінь, що їх здійснюють релігійні конфесії…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button