війна

Як буде відбуватися мобілізація в Україні найближчим часом: роз’яснення від ЗСУ

Мобілізація, яка була оголошена в лютому, триватиме щонайменше до серпня. Непідготовлених військовозобов’язаних, які не мають досвіду служби чи навчання на відповідних зборах, направляють до навчальних центрів.

Джерело: tsn.ua

Враховуючи потребу в якісному укомплектуванні військових частин, виникла потреба у наборі спеціалістів за дефіцитними спеціальностями з досвідом військової служби, повідомляють у пресслужбі Сухопутних військ ЗСУ.

Під час мобілізації перевага надається насамперед мотивованим громадянам, які мають високі морально-ділові якості та відповідну підготовку.

Ті, хто не служили, отримають курси в навчальних центрах, де зможуть опанувати необхідні спеціальності та навички.

Тих, хто не служив у війську, викликають до навчальних центрів, щоб майбутні бійці проходили курси підготовки за необхідними спеціальностями.

Щодо добровольців, які не дочекалися повістки, то вони можуть звернутися до територіальних центрів кадрового та соціального забезпечення (військкомат) або до військової частини на свій вибір. Згодом цих добровольців можуть призвати туди.

Військовослужбовці, які мають стаж служби, або ті, хто був залучений до навчальних зборів раніше, можуть бути негайно направлені до військових частин.

Читайте також: 

Віруючих можуть направити на альтернативну службу у Збройні Сили

В Сухопутних військах пояснили, що на навчання направляються непідготовлені військовозобов’язані, які не мають досвіду проходження військової служби та навчальних зборів. Навчатимуться вони в спеціалізованих центрах (полігонах), на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації при ВВНЗ (офіцери запасу).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button