УкраїнаХристиянські новини

Кабмін дозволив відкривати в Україні філії кращих іноземних університетів

Відтепер найкращі іноземні вищі навчальні заклади можуть відкривати філії в Україні. Цю постанову оприлюднив Кабінет Міністрів України.

Заступник міністра освіти з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко повідомив, що установи вищої освіти України активно продовжують інтегруватися в Європейський освітній простір.

Також він підкреслив:

«Щоб стати на крок ближче до ЄС, ми відкриваємо нові кордони. Тож відтепер на території України передбачена можливість утворення територіальних структурних підрозділів іноземних вищих навчальних закладів».

Винятком стали університети, що не входять в провідні рейтинги вузів, і російські навчальні заклади.

Джерела:

https://t.me/UkrainaOnlline

https://t.me/pravda_u

Нагадаємо, що згідно з новим Наказом Міністерства освіти і науки України (МОН), випускники духовних навчальних закладів 2019-2021 років можуть фактично втратити легітимність свого диплому і не зможуть його використати для подальшого навчання.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button