Новини суспільстваХристиянські новини

Якщо вам страшно. У вільному доступі книга: "Перемога над смертю"

Християнське видавництво «Нард» виклало у вільний доступ електронну й аудіокнигу Ервіна Люцера «Перемога над смертю». Під час карантину вона допоможе підтримати та підбадьорити тих, кому страшно.

Часи випробувань найбільш чітко виявляють контраст систем цінностей, пріоритетів і світоглядів. Масштабні лиха здатні масово вирвати людей з повсякденного бігу і, залишивши в незвичній компанії самих себе, змусити почати задавати собі питання, які лякають: так хто ж тут все-таки головний і всім управляє? Хто або що здатне захистити мене в цьому ворожому світі? Як перемогти розгубленість і страх? Чи є хоч якісь дійсно хороші новини? Люди стають значно більш сприйнятливими до Євангелія, і минуле нашої цивілізації не раз це доводило.

Історик Вільям Макніл в книзі «Лиха і народи» писав про перших християн: «Навіть виснажений залишок тих які вижили, яким якимось чином вдалося подолати війну або епідемію (або те й інше разом), міг знайти реальне сердечне зцілення і розраду, дивлячись на образ небесного буття померлих рідних і друзів … Таким чином, християнство було системою уявлень і переконань, ідеально пристосованою до часів негараздів, які характеризувалися повсюдними стражданнями, хворобами та насильницькою смертю». Ні більше, ні менше.

Так звана «Кіпріанова чума» – епідемія, яка накрила майже всю Римську імперію в III столітті і яка зіграла, як зараз вважають історики, ключову роль в падінні Риму (навала варварів лише завершила процес), стала також ключовим фактором, завдяки якому християнство з гнаної секти перетворилося в державну релігію. Люди, бачачи колосальний контраст в тому, як зустрічали негаразди й смерть віруючі та всі інші, масово наверталися в християнство.

Принцип залишається незмінним. Там, де суспільство бачить проблему, християни завжди повинні бачити можливості. Сьогодні, коли все населення гарячково відстежує розвиток епідемії, а люди перелякані й відчувають себе як ніколи безпорадними, самотніми й розгубленими, – це час церкви. Час підбадьорювати, втішати й дарувати реальну надію. Час свідчити й давати звіт про свою надію.

Щоб дати в руки віруючим ефективний інструмент для такого свідоцтва та особистої євангелізації, християнське видавництво «Нард» виклало у вільний доступ електронну та аудіокнигу про те, як перемогти страх смерті.

Схожі статті

Кілька років тому вийшла книга Ервіна Люцера «Перемога над смертю». Вона написана для людей, які страждають від страху смерті (а сьогоднішні настрої багато в чому зводяться саме до нього) і розповідає про те, як завдяки Ісусу смерть померла назавжди. Звертаючись до євангельських істин і двотисячолітнього досвіду церкви, автор показує, чому для віруючого смерть стає не кінцем, а початком нових відносин, з кінцевої зупинки перетворюється лише в поворот на шляху, а жах її очікування змінюється радісним передчуттям зустрічі…

«Ми виклали цю книгу для безкоштовного скачування в усіх мислимих електронних форматах, а також аудіокнигу, яку можна завантажити або слухати прямо на сайті. – розповідає керівник видавництва Олексій Єфетов. – Пропонуємо всім християнам спочатку прочитати (або перечитати) її самим. Це сильно зміцнить надію і віру, які похитнулися у зв’язку з карантином і подарує ясність духовного погляду. Адже пам’ятаємо Льюїса: «люди більше потребують нагадування, ніж в повчання». А потім перешліть посилання на книгу своїм друзям, знайомим, родичам і колегам разом з теплими словами підбадьорення. Вони повинні сьогодні дізнатися, що ви про них пам’ятаєте, відчути ваш спокій перед лицем випробувань, повинні відчути ваше внутрішнє свідоцтво віри. Через якийсь час здзвоніться з ними, поцікавтеся, чи вони читають/слухають. Це дасть можливість знову підняти й обговорити багато важливих тем і засвідчити про свою надію».
Читати/слухати/завантажити книгу https://nard.com.ua/books/Book_VPOD.html

Додамо, що для тих же цілей підбадьорення і євангелізації наших розгублених друзів під час карантину може послужити ще одна книга цього видавництва, доступна для безкоштовного скачування в електронному та аудіоформаті – «Щасливе життя» Чарльза Колсона, де на прикладі реальних історій з життя самих різних людей  автор намагається зрозуміти, в чому ж дійсно полягає щастя.
Читати/слухати/завантажити книгу https://nard.com.ua/books/Book_GL.html

Джерело: invictory.org

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button