Новини культури

Якою буде головна різдвяна ялинка України?

Головну ялинку країни на Софійській площі в Києві прикрасять наприкінці листопада, а в Новому 2022 році її прикрашатимуть у дусі Різдва – кияни та гості столиці зможуть побачити вертеп і намет.

Джерело: risu

«Понад ялинкою буде велике шатро і купол з ілюмінацією. Як торік ми вже показали, буде дуже затишно. Людям які підходили під ялинку, здавалося, що вони приходили наче в церкву, тому саме свято відчуватиметься. І різдвяні мелодії додадуть якоїсь іншої енергії саме цій святій місцині», – розповів організатор в ефірі КИЇВ-98 FM.

За словами президента проєкту Folk Ukraine Ігоря Добруцького, концепцію святкування Нового 2022 року проєкт погоджував із КМДА. Українців порадують 10 тисяч прикрас та гірлянд; ті, хто прийде на ялинку, зможуть ознайомитися з історією народження Ісуса Христа.

У вертепі буде панно та 38 фігур Святого Сімейства – намет буде освітлювати ілюмінація у 60 метрів.

Читайте також:

Новорічна ніч – вірш, Сергій Рачинець

Аби уникнути скупчення людей на Софійській площі, резиденцію Діда Мороза з її пам’ятками вирішили перенести за місто. По житомирській трасі 18 кілометрів від КП. Дітей вітатиме не традиційний Дід Мороз, а Доброчар, український Санта Клаус, науковець, природоохоронець. Резиденція займе 80 квадратних метрів, в ній відбудеться фестиваль ілюмінації.

Також гості зможуть побачити колекцію метеоритів та телескопів, відвідати пекарню та на власні очі побачити процес створення скляних іграшок.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!