СвітХристиянські новини

Олексій Коломійцев та його дружина Тетяна вдячні за молитви та підтримку після ДТП

Пастор Олексій Коломійцев та його дружина Тетяна, які 24 жовтня потрапили у ДТП, дякують за молитви та підтримку і повідомляють про свій стан сьогодні. Повідомляється на сторінці Олексія у Facebook.

«Дуже дякуємо всім за численні молитви та підтримку. Господь допустив це серйозне випробування в нашому житті. Це ще одне, яскраве свідчення нашої повної залежності від Нього. Ми добре знаємо що без волі Божої не впаде й волосина за нашої голови», – йдеться у Facebook.

Як повідомляється, у дружини Олексія Тетяни операція пройшла краще, ніж очікувалося. Лікарі змогли поставити все на місце, але через те, що потребувалося серйозне вторгнення в організм, біль ще залишається значним.
У Олексія ситуація трохи краща, порізи-переломи гояться. Він сподівається у найближчому майбутньому повернутися до служіння.

«Будь ласка, моліться про те, щоб не було ускладнень, а також про процес відновлення здоров’я, сил і функціональності», – просить Олексій.

Нагадаємо, що 24 жовтня увечері Олексій Коломійцев та його дружина Тетяна поверталися додому з невеликої відпустки. В цей час по дорозі з аеропорту одна з машин проїхала на червоне світло. Від удару машину, в якій знаходилися пастор Олексій і його дружина, відкинуло в стовп.

«В результаті події пастор Олексій отримав глибокий поріз правої руки та перелом пальця на лівій. Найсильніше постраждала його дружина Тетяна, яка отримала кілька серйозних переломів тазостегнової кістки», – йдеться в офіційному повідомленні церкви Слово благодаті.

25 жовтня Олексій Коломійцев планував проповідувати у двох церквах, але Господь розпорядився інакше.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button