СвітХристиянські новини

Китайським християнам влада заборонила надавати допомогу жертвам повені

Влада міста Сіньсян в Китаї заборонила християнам допомагати постраждалим від повеней. Цей катаклізм забрав десятки життів і завдав величезної шкоди кільком містам.

Джерело:  invictory.org з посиланням на persecution.org.

За даними веб-сайту China Aid, муніципальне бюро у справах національностей та релігій міста Сіньсян нещодавно видало наказ, який забороняє християнам і церквам допомагати постраждалим від повеней. Згідно з наказом, християнам заборонено згадувати назви своїх церков, ділитися вірою і навіть згадувати про свою приналежність до християнства. Місцева влада повідомила, що всі, хто порушить це правило, повинні будуть покинути постраждалу від повені територію.

20 липня у центральному Китаї найсильніші зливи спровокували повені. У містах дороги перетворилися на річки, греблі в регіоні переповнені. Відомо про 12 загиблих. Християни й представники місцевих рятувальних організацій і інших провінцій кинулися в Чженьчжоу, щоб допомогти постраждалим. В Інтернеті опубліковані відео, які показують, як поліція, пожежники й християни працюють разом, щоб допомогти людям.

Читайте також:

Після того, як християни та інші групи допомоги вирушили в такі міста, як Сіньсян і Вейхуей, влада попередила їх, щоб вони не порушували їх «правила». Християн зобов’язали не згадувати про свою віру і не ділитися Благой звісткою з жертвами повені, якщо вони хочуть залишитися в місті.

Останнім часом уряд міста Сіньсян посилив утиски християн в місті. За розпорядженням влади із сотні церков зняли хрести, багато громад закрили, незалежно від того, санкціоновані вони державою чи ні. Призначений Ватиканом єпископ Сіньсян Джозеф Чжан Вейчжу заарештований 21 травня і дотепер не звільнений.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button