Варто замислитись

Я все зважила і готова йти до в’язниці

Американська чиновниця може стати першою християнкою в США, посадженою у в’язницю через відмову реєструвати одностатеві шлюби. Зараз вона відправлена під варту.

Кім Девіс – окружний посадовець округу Роуен штату Кентуккі, в її обов’язки входить видавати свідоцтва про укладення шлюбу. Девіс відмовляється це робити для гомосексуалістів, тому що це суперечить її релігійним переконанням – вона християнка.

«Я все зважила, і я готова йти до в’язниці, – говорить вона, – справа не в геях або лесбіянках. Справа в тому, що потрібно дотримуватися закону Божого. Легко говорити про свою віру, а ви спробуйте робити так, як віра наказує робити. Я дуже тверда у своїй вірі. Я не залишаю совість і душу в автомобілі, перш ніж почати роботу. І не роблю вигляд, що я не така, якою є».

Девіс була обрана на цю посаду в листопаді минулого року. І через те, що її не призначили на цю посаду, а обрали, місцева влада звільнити її не може. Девіс же відразу після того, як були легалізовані одностатеві шлюби, вирішила для себе, що не поставить свій підпис на свідоцтві про шлюб між людьми однієї статі.

Після того, як Девіс відмовилася реєструвати одностатеві шлюби, її чоловікові погрожували тим, що вночі спалять їхній будинок, що його поб’ють, а її будуть ґвалтувати на очах у пов’язаного чоловіка. Самій Девіс також погрожували вбивством.

Федеральний суд постановив, що Девіс зобов’язана видавати ліцензії на одностатеві шлюби. Апеляційний суд залишив це рішення в силі, Верховний Суд зволив взагалі в цю справу не втручатися.

Схожі статті

Незалежно від того, яким буде рішення суду, Кім заявляє, що не піде проти своїх релігійних переконань – і не подасть у відставку.

«Мені не потрібна слава, я не хочу бути таким собі символом страждань за віру. Просто так вийшло, що Господь вибрав мене бути в цей час у цьому місці. Я нічим не відрізняюся від інших християн. Зараз прийшов час для мене відстоювати віру, прийде він і для інших», – говорить Кім. Адвокати позивачів пропонували суду відпустити Девіс, якщо вона перестане порушувати закон і буде реєструвати одностатеві шлюби. Суддя погодився на такий компроміс, але Девіс від нього відмовилася.

Нагадаємо, 26 червня 2015 Верховний суд США ухвалив, що рівність шлюбу є фундаментальним правом громадянина і дозволив одностатеві шлюби по всій країні.

«Fox News».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button