Home»Актуальне»Вибіркова пам’ять: фокусуйтеся на добрі часи

Вибіркова пам’ять: фокусуйтеся на добрі часи

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Ваші спогади — це вибір. Якщо хочете зберігати свої болючі спогади, продовжуйте. Але ви не будете щасливі!

«Щоразу дякую я своєму Богові, згадуючи про вас…» (Флп. 1: 3-5). Павло писав Послання до Філіп’ян, до церкви, яку він заснував у Філіпах, де жінка на ім’я Лідія відкрила свій будинок і разом з іншими вітала Павла в місті. Церква у Філіпах також допомагала Павлу в його місіонерських поїздках.

Річ у тому, що Павло не дуже добре провів час у Філіпах. Фактично, ця церква була однією з найважчих для насадження. Коли Павло прийшов в це місто, щоб заснувати церкву, його били, принижували, заарештували за безпідставним звинуваченням, кинули до в’язниці, і він пережив землетрус. Потім міська влада ввічливо попросили його покинути їх місто.

Проте, Павло говорить віруючим: «Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас» (Флп. 1: 3).

Що робить Павло? Він обирає вибіркову пам’ять. Філіпи були щасливим місцем для Павла, і він переніс багато переслідувань і страждань під час свого перебування в цьому місті. Але він вважав за краще не зациклюватися на хворобливих спогадах. Замість цього, він висловлює свою подяку за все хороше, що було зроблено для нього і через нього.

Чим довше ви знаєте когось то, тим більше у вас шансів прийняти цю людину як даність, шукати в ній недоліки і пам’ятати погані речі замість хороших.

Ви все ще чіпляєтеся за якісь болючі спогади, пов’язані з людьми у вашому житті? Ви не можете пробачити їх, і ви не можете насолоджуватися цими відносинами, тому що ви до сих пір тримайтеся за минуле.

Ви повинні зрозуміти, що спогади — це вибір. Одного разу я чув історію про розмову двох подруг. Одна з них запитала іншу: «Хіба ти не пам’ятаєш той час, коли твій чоловік зробив це?» Її подруга відповіла: «Я чітко пам’ятаю, що забула про це»

Ваші спогади — це вибір. Якщо хочете зберігати свої болючі спогади, продовжуйте. Але ви не будете щасливі! У Павла було багато причин зосередитися на хворобливих спогадах про Філіпи. Замість цього, він вирішив бути вдячним за людей в його житті й за роботу, яку Бог робив в них і через них. Якщо ви будете робити те ж саме, Бог благословить ваші відносини так, що це перевершить всі ваші очікування.

Рік Уоррен

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Людина в мережі. Глобальний світ та інтернет

Наступна Стаття

Дівчинка за 9-го «Б»

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *