Історія

Родина втекла від війни й залишилася врятованою – дивовижна історія сім’ї Копитіних

Телеканал 1+1 зробив відео про дивовижну історію сім’ї Копитіних. Родина втекла від війни, яка відбувалася на Сході України, й залишилася врятованою з цікавим та неочікуваним продовженням. Автори показали відео в рубриці «Вражаючі історії ТСН». Назва історії: «Сила голосу».

Джерело: YouTube-канал «Телеканал 1+1».

«Сьогодні ви дізнаєтеся про історію сім’ї, чиє розмірене життя розбилася в одну мить. Вони змушені були залишити свій будинок, друзів і навіть найголовніше – справу всього життя. Під пострілами і вибухами ця родина втекла від війни. Чим закінчиться ця небезпечна дорога і чому про них буде говорити вся країна?», – анонсує Телеканал 1+1.

Автори відео підкреслюють, що ця історія відбувалася насправді. Всі оповідачі – свідки або реальні учасники подій. Деякі сцени відтворено за участю акторів.

Голова родини Антон написав коментар у Facebook щодо фільму «Сила голосу»:

«Шикарне кіно зняли про історію нашої родини ТСН та 1+1. Навіть ми не змогли стримати сліз… Дякуємо. Знову хочеться подякувати Богу за нашу Історію, яку Він написав нам».

Читайте також:

Також він подякував Тіні Кароль за віру в нього й за підтримку, Володимиру Завадюку за добрі слова й шикарний продукт,  Аллі Мазур, яка надихала підтримкою під час ефірів, усій команді Голос країни (Voice of the Country). А ще він подякував Геннадію Мохненко й ЦДП.

«Дякую усім, хто був з нами увесь цей час! Ну й без коханої Ольги Катанової, наших діток та усіх членів Родини звичайно нічого б цього не було!».

Також Антон Копитін, батько сім’ї, заспівав християнську пісню:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button