РелігіяХристиянські новини

Зупинити вогонь на окупованих територіях України: ВРЦіРО закликає до миру

На сайті Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій оприлюднений заклик до миру. Напередодні Великодня Рада закликає зупинити вогонь на окупованих територіях Донецької та Луганської областях України. Повідомляє irs.in.ua.

Заклик до миру оприлюднили 12 квітня 2021 року. Його підписав Головуючий у ВРЦіРО, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

В оприлюдненому заклику Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій нагадала, що на окупованих територіях  Донецької та Луганської областях України загострюється ситуація й порушується режим припинення вогню. Це призвело до непоправних людських втрат і стало причиною глибокого горя і людських страждань та безпрецедентним посиленням угрупування військ Російської Федерації поблизу державного кордону України

Тому напередодні одного із найбільших християнських свят, Великодня, релігійні діячі звернулися до всіх, у чиїй владі та компетенції є зупинити вогонь і припинити обстріли та знайти в собі достатньо сили й відваги відновити задекларовані раніше зобов’язання щодо пошуку шляхів його мирного врегулювання.

Рада церков звернулася з проханням проявити мудрість і мужність, щоб у цей час над нашою рідною землею розносився відгомін урочистих великодніх піснеспівів, а не пострілів.

Релігійні діячі наголосили, що визнаючи важливість раніше досягнутих домовленостей про запровадження режиму припинення вогню, необхідне підтвердження підписантами відданості задекларованим принципам і ухваленим рішенням та негайне усунення всіх перешкод на шляху до мирного врегулювання ситуації на сході України й остаточне припинення бойових дій і кровопролиття.

Також вони звернулися до представників міжнародних інститутів та дипломатичного корпусу в Україні виявити непохитну твердість та рішучу відданість справі відновлення процесу дипломатичного врегулювання військового конфлікту та встановлення справедливого миру на всій території України у її міжнародно визнаних кордонах.

Читайте також:

Текст заклику до миру на сайті irs.in.ua.

Нагадаємо, що 23 квітня єпископи й пастори Української Міжцерковної Ради (УМР) проведуть спільну молитву за Україну в онлайн-форматі. Головна мета події – об’єднатися для пошуку Божого обличчя і клопотання за український народ. Подія розпочнеться о 18:00. Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на заяву УМР.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!