Релігія

Всесвітня Рада Церков закликає молитися за Україну

Виконуючий обов’язки генерального секретаря Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ) oтець д-р Іван Саука від імені Церков-учасниць ВРЦ в усьому світі закликав до миру для України.

Джерело: risu.ua

«Спостерігаючи за стрімким скочуванням у бік війни, ми закликаємо керуватись не міркуваннями геополітичного протистояння, а усвідомленням того, скільки смертей і страждань неминуче принесе збройний конфлікт дітям, жінкам і чоловікам України, – заявляє о. Іоан Саука. – Ми молимося, щоб серця і думки людей звернулись у бік добра, молимось за деескалацію та діалог замість погроз».

Народ Божий, включаючи членів міжнародної спільноти, опиняється по обидва боки цього протистояння. «Але наш Бог є Богом миру, а не війни та кровопролиття. Попри те, що провокатори війни не бачать шляхів мирного вирішення, ми молимося, щоб їм відкрилися очі і щоб все-таки переміг мир», – додав Саука.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!