Новини культури

Всесвітній день чоловіків відсвяткували чоловіки у Луцьку, приготувавши аджику

Всесвітній день чоловіків відзначається кожну першу суботу листопада, у 2021 році це свято випало на 6 листопада. Чоловіків прийнято в цей день вшановувати з ініціативи Михайла Горбачова, першого та єдиного президента СРСР.

Джерело: uafathers

У Луцьку Всесвітній День Чоловіків досить цікаво відсвяткували представники ГО «Міжнародний Центр Батьківства». Організатори заходу запросили своїх друзів та разом готували аджику за давнім родинним абхазьким рецептом. Зустріч організував Володимир Редкач, керівник регіонального відділення ГО Міжнародний Центр Батьківства у Західному регіоні.

«Приготування гострої аджики − давня традиція в родині моєї дружини, яка родом з Абхазії. Раніше вони в родині самі займалися її приготуванням. Минулого року я готував з дружиною сам, а в цьому році вирішили поділитися таємницею приготування з друзями», − поділився у своєму дописі у Facebook Володимир.

Як розповів Редкач, зустріч пройшла в дуже позитивній атмосфері. Чоловіки змогли ближче познайомитися, поспілкуватися та отримати купу нових вражень, та власноруч приготували заготовку смачної аджики. Дехто взагалі не мав досвіду у кулінарії, але це зовсім не стало перешкодою. Їм вдалося створити певну соціальну платформу для спілкування та позитивний простір, де відбувалася «магія».

«Сьогодні є розуміння, яке розділи й мої друзі, що якщо ми самі не створимо свої власні традиції, подібні проєкти, їх нам не зробить ніхто. Тому, вчора ми обрали створити свій комфортний і позитивний простір. І це було дуже круто!!!», – додав Володимир Редкач.

Читайте також:

Учасники отримали задоволення від зустрічі та описали її двома словами «Чоловіки з перцем». Вони дякували за організацію, чудовий майстер-клас та за неймовірно круту атмосферу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button