Україна

У разі потреби лучани зможуть прийти до пунктів обігріву в церквах міста

У чотирьох церквах міста Луцька працюватимуть пункти обігріву, які розгорне Луцька міська рада у співпраці з Волинським обласним союзом церков євангельських християн-баптистів.

Джерело: svitogliad

Про відкриття нових пунктів йшлося під час зустрічі міського голови Ігоря Поліщука з депутатом міської ради Романом Кравчуком та представниками згаданої релігійної громади. Мешканці міста матимуть можливість у разі тривалої відсутності електро та теплопостачання прийти на пункт, де можна зігрітися, зарядити телефон, випити чаю тощо. Ці пункти будуть розташовані в різних мікрорайонах міста.

За словами Романа Кравчука, все необхідне для функціонування пунктів обігріву вже є, зокрема, закуплено генератори, чай, каву, печиво, підведено інтернет.

Відтак, у разі потреби лучани зможуть прийти до пунктів, які будуть розташовані в церквах за адресами: «Голгофа» (просп. Соборності, 26а), «Дім Євангелія» (вул. Караїмська, 16), «Нове життя» (вул. Конякіна, 15а), «Фіміам» (вул. Станіславського, 15а).

Читайте також:

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що це чотири додаткові місця, куди жителі громади можуть прийти та погрітися. Він також нагадав, що міська влада вже облаштувала для лучан сорок сім пунктів обігріву, які відкриватимуть у разі повної відсутності електроенергії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button