Християнські новини

ВРЦІРО закликає сепаратистів скласти зброю і звільнити заручників

ВРЦІРО засудила релігійні переслідування і дискримінацію віруючих Донецької і Луганської областей і звернулася до терористів з вимогою скласти зброю.

«Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій протягом останніх тижнів зверталася зі словами підтримки позиції Президента України П. О. Порошенка про мирне врегулювання збройного конфлікту на Сході України і висловлювала готовність в межах своїх сил сприяти в реалізації цього мирного плану.

Однак, ситуація на Сході продовжує бути вкрай напруженою. У зв’язку з останніми подіями в регіоні, звертаємося до всіх, хто незаконно тримає в руках зброю, скласти її і припинити кровопролиття.

Знову підкреслюємо заявлену нами раніше позицію, що територіальна цілісність України, незалежність, яка дарована нам Богом, є цінністю для нашого народу, а тому допустити її поділення ми не маємо права, бо це гріх перед Богом і майбутніми поколіннями нашого народу.

Більше про релігійні переслідування:

Ми звертаємось до всіх людей доброї волі про всебічне сприяння якнайшвидшому визволенню всіх заручників, у тому числі і священнослужителів, і ще раз закликаємо всіх відмовитися від таких методів боротьби, а мирними методами врегулювати цей конфлікт».

Інститут релігійної свободи

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button