Україна

ВРЦіРО закликає до єднання та молитви за Україну

Враховуючи зростання ризиків порушення мирного життя в Європі, яке провокує Росія, розгортаючи свої війська біля кордонів України та продовжуючи агресію проти нашої країни, Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій закликає всіх віруючих в Україні та в усіх частинах світу, незалежно від віри, мови та національності, у ці дні докладати особливих зусиль для постійної молитви за Україну та єдність, щоб бути готовим дати консолідовану відсіч російському агресору.

Джерело: risu

«Ми переконані, що силою нашої спільної молитви Всемогутній Господь не допустить беззаконня і захистить український народ від навали загарбників: зупиніть російського агресора та звершить своє справедливе правосуддя над злом, що він вчиняє.

З Божою допомогою український народ впорається з сучасним викликом, захистить свою державність, суверенітет та територіальну цілісність. Тому ми закликаємо вас особливо молитися за захисників України – чоловіків і жінок, а також усіх, хто своєю наполегливою працею, волонтерською ініціативою та відповідальною громадянською позицією зміцнює обороноздатність нашої держави та сприяє її подальшому демократичному розвитку.

Також у цей час ми повинні об’єднатися для зміцнення та розвитку України, не піддаватися на провокації внутрішніх чвар, шукати найкращі владні рішення через мирний діалог та конструктивну співпрацю».

ВРЦіРО також закликає молитися за мудрість і відважність для керівництва України, українських дипломатів та наших іноземних союзників, щоб жоден злий намір російського агресора не реалізувався і не мав успіху.

Читайте також:

Глави церков України закликали до молитви за перемогу і мир

«Об’єднаймося і збережемо віру, мир у серцях і впевненість у тому, що Всевишній на боці тих, кого несправедливо пригнічують, а тому ці випробування лише зміцнюють нас для перемоги!», – йдеться у зверненні ВРЦіРО.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button