Баптисти

Загинув від обстрілів пастор церкви «Спасіння» смт Куп’янськ-Вузловий Євген Білоцерківський

На Харківщині 18 вересня трагічно загинув від обстрілів пастор церкви «Спасіння» смт Куп’янськ-Вузловий Євген Білоцерківський. У червні йому виповнився сорок один рік.

Джерело: baptyst

Євгена описують як ревного та відповідального служителя. В обласному об’єднанні йому планували передати регіональне служіння, але цьому завадила війна.

У 2019 році Євген Сергійович був висвячений на пресвітерське служіння, отримавши служіння відповідального пастора від свого попередника Валерія Леонідовича Коваленка.

Вісімнадцятого вересня, коли Євген Білоцерківський вийшов на подвір’я працювати по господарству, він загинув від уламка снаряда, який потрапив йому в серце. Наразі місто Куп’янськ-Вузловий зазнає потужного обстрілу.

Начальник Харківського ООС ЄХБ Дмитро Гончаров розповів, що Євген телефонував йому на тижні й повідомив, що Куп’янськ-Вузловий потерпає від постійних обстрілів. Проте служителі намагаються знайти можливості для проведення молитовних зібрань і богослужінь.

Церква «Спасіння» селища Куп’янськ-Вузловий не встигла офіційно зареєструватися до війни, і це врятувало їх від прямої небезпеки з боку окупантів. Адже військові прийшли за адресою сусідньої церкви в Куп’янську, яка була зареєстрована, і, зламавши двері, там розмістилися.

Віряни Куп’янської церкви тоді там вже не збиралися. Під час окупації міста вони приєдналися до євангельської громади селища Куп’янськ-Вузловий і разом продовжували служили. Тут віруючі благовістили російським воїнам, провели хрещення та дитячий табір для 100 дітей.

«Ми дякуємо Богові за життя і служіння нашого дорогого брата і співслужителя Євгена Сергійовича. Нехай усі, хто зараз знаходиться у великому горі і смутку, будуть потішені й заспокоєні Господом. Нехай добрий Пастир пошле нам усім сил і незламності, проходячи долину страждань, продовжувати звершувати Божу справу на землі. “Блаженні мертві, які вмирають у Господі. Дух промовляє: Так, нехай вони спочинуть від своїх трудів, а їхні діла йдуть слідом за ними” (Об. 14:13).

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів висловлює щирі співчуття дружині Оксані, синам Марку та Антону, доньці Аліні та усім рідним, друзям і помісній церкві», – написали на своїй сторінці ВСЦ ЄХБ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button