Релігія

ВРЦіРО проти зниження податків для організаторів азартних ігор

ВРЦіРО висловились проти зниження податків для організаторів азартних ігор під час засідання 15 грудня 2021 року під головуванням президента УБТ Григорія Коменданта. Верховна Рада має відхилити законопроєкт № 2713-д і не робити преференцій.

Джерело: vrciro

«Законопроєкт № 2713-д зменшує ставки прибутку для операторів лотерей утричі − з 30 % до 10 % від доходу, і майже вдвічі зменшує ставку податку для букмекерських контор і казино − з 18 % до 10 % від доходу. Така законодавча пропозиція руйнує мінімальні гарантії проти поширення азартних ігор, які існують у вигляді високих податкових ставок і мають залишатися в цивілізованій державі, де влада піклується про людську гідність та моральне здоров’я суспільства».

Крім того, очільники та представники церков та релігійних організацій підтримали ініціативу парламенту щодо створення урядової структури, яка опікуватиметься дітьми, але запропонувала реалізувати це шляхом створення Міністерства у справах сім’ї, дітей та молоді України.

«Щасливе дитинство неможливе поза сімейним оточенням. До того, формування державної політики у сфері дітей, молоді та сім’ї має здійснюватися міністерством, а не державною службою, яка, як визначено законодавством, не може мати таких повноважень».

На думку ВРЦіРО, це має бути центральним органом виконавчої влади, який має відійти від практики ігнорування потреб дітей і сімей та виконання каральних функцій (відібрання дітей, позбавлення батьківських прав тощо), а стати державним органом, який вчасно виявить проблеми та допоможе сім’ям в подоланні важких життєвих обставин.

Також у засіданні Ради Церков взяв участь Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Вісвалдас Кулбокас. Він відзначив миротворчі зусилля Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та ініціативу обміну полоненими.

«Труднощі, які переживає Україна сьогодні, особливо пов’язані з війною, важко подолати лише людськими зусиллями. Ми не можемо залишити обтяжливе питання миру на розсуд політиків та військових, тому що це часто є нездійсненною місією для людей. Натомість для Бога немає нічого неможливого».

Читайте також: 

Представник Святого Престолу висловив готовність Апостольської Нунціатури в Україні підтримати миробудівні ініціативи WCCIP. Учасники також обговорили деталі візиту делегації ВСЦ до Будапешта у січні 2022 року, де плануються саміти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!