УкраїнаХристиянські новини

Восени відбудеться презентація унікальної рукописної Біблії, над якою працювали понад 30 000 осіб

Загальнонаціональний проєкт згуртував жителів з різних міст України. Серед дописувачів – експрезиденти, депутати Верховної Ради, видатні громадські діячі, релігійні особи.
Згідно з планом, президент Зеленський теж запише  біблійний вірш, але вже осінню, безпосередньо на самій презентації
Автором такого цікавого задуму є міжконфесійна організація Українське біблійне товариство (УБТ)
«Сучасні опитування показують, що багато людей в нашій країні мають Біблію, тому що вважають це за потрібне. Але, на жаль, регулярно її читає зовсім невисокий відсоток. Мета такого проєкту — привернути увагу суспільства до Біблії і об’єднати країну навколо Божого Слова і Його цінностей», – так  прокоментував цілі проєкту Анатолій Райчинець  – заступник генерального секретаря УБТ.

Число  учасників проєкту таке ж, як  кількість віршів у Біблії, тобто 31240. Варто зазначити, що вже  взяли участь і записали біблійні вірші чотири президенти України, чинний мер столиці Віталій Кличко. Ініціатори вважають, що таким чином привертається увага ширшої аудиторії до Книги Книг, а особливо молодих людей. Біблійні цінності повинні об’єднувати, а не роз’єднувати, – переконані організатори, також вони розповіли, що усі, хто любить Біблію і вірить, що вона — Слово Боже, могли долучитись до її написання.
«Це хороший посил і приклад молодому поколінню. Наприклад, мер міста Києва Віталій Кличко також узяв участь у створенні рукописної Біблії. Для молоді, яка займається спортом, він є авторитетом як спортсмен і політик. Молодь оцінить цей вчинок як любов і повагу до Біблії. Через участь перших осіб привертається увага широкої аудиторії. Крім людських законів є і Закон Божий. Для політиків і депутатів, які брали участь у написанні, це нагадування про важливість імплементування Божих Законів в українські закони, над якими вони працюють», – резюмував пан Райчинець. Також він розповів, що спочатку планувалося закінчити написання  рукописної Біблії 19 березня 2020 року в Острозькій академії. Чинний президент України мав написати останній вірш із книги Одкровення. Проте, на перешкоді став карантин, скасували всі велелюдні  заходи.
Ініціатори відмітили позитивний вплив  рукописної Біблії на всіх учасників. Проєкт УБТ знаходиться на етапі завершення.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button