Варто замислитись

Фантастична волоконна оптика в рослинах

Все, що робить Бог, Він робить дуже добре! Ви коли небудь замислювалися над тим, яким чином крихітний маленький пагінець з посіяного зерна починає так швидко рости після того, як тільки проб’ється з ґрунту?

Вчені встановили, що в рослинах, які ростуть, діють принципи волокнистої оптики. Варто тільки верхівці пророслого пагінця відчути на собі сонячне світло, як рослина відразу починає збирати золоту енергію сонця, скеровуючи її через живі оптичні «волокна» до центру росту рослини, який знаходиться в зерні. І хоч саме зерно, як і раніше, занурене в темряву вологого ґрунту, його серцевина просто купається в сонячному світлі, який забезпечує енергію для швидкого поділу клітин рослини, що , відповідно, слугує інтенсивному росту і збільшенню розмірів останньої. Це властиво для всіх рослин, включаючи кукурудзу, овес чи боби.

В процесі наукових досліджень було виявлено вражаючу ефективність даної оптичної системи рослин. Вона настільки точно працює, що практично відтворює сфокусоване зображення джерела світла прямо в зерно, яке розміщене внизу!

Чим мого би це все виникнути в результаті випадкового збігу обставин? Чи, можливо, безглузда гра випадку зробила так, що в середині скромного бобового зерняти розміщено найточніший оптичний інструмент? Звичайно ж ні! Бог придумав і використав у своєму творінні принципи, які вчені починають відкривати тільки сьогодні. Це маленьке чудо! І, безумовно, ще один доказ мудрості і любові, які турботливий Творець бажає вкласти в наші серця.

origins.org.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button