Блог Себастьяна Тегзи

Царює Агнець!

Суть Євангелія – головної християнської вістки – полягає в простій і нечуваній правді, що ЦАРЮЄ АГНЕЦЬ. Хто такий агнець? Агнець – це ягня! Так ось, Бог настановив царем над усім Ягня! Не бика, не козла, не крокодила, не слона, а саме Ягня! Того, Хто не відповідав злом на зло, а принизив самого Себе і віддав Своє життя у викуп за багатьох.
ЦАРЮЄ АГНЕЦЬ! Не буйний, не нахабний, не зубатий і не великий, а смиренний і лагідний Агнець! Той, Хто постраждав з любові до людей, Хто молився за ворогів, Хто заступався за грішників, Хто пролив Свою кров для очищення наших гріхів.

ЦАРЮЄ АГНЕЦЬ! Це революційна вістка, яка все перевертає догори дном. Всі сильні світу тепер повинні поклонитися перед Тим, кого вони ні за що мали! Ті, що вирішували долю світу, тепер залежать від Того, кого вони вважали не від світу цього. Ті, що встановлювали на землі писані й неписані закони стануть на суд перед Тим, кого вони за повноцінну людину не рахували.

ЦАРЮЄ АГНЕЦЬ! Вся гордість світу здулась, вся слава світу зганьбилась, вся мудрість світу зробилась дурною. Є одна велич – це велич Агнця, є одна слава – це слава агнця, є одна мудрість – це мудрість Агнця. Є одна єдина справжня філософія – це філософія Агнця. І є тільки один мудрий спосіб прожити життя – слідувати за Агнцем! Тому що ЦАРЮЄ АГНЕЦЬ!
«Потім я бачив, і чув голос ангелів багатьох навколо престола і істот і старших; і було число їх – множини множин і тисячі тисяч, що казали голосом гучним: «Достойний Агнець заколений прийняти силу і багатство і мудрість і кріпкість і честь і славу і благословення». І всяке створіння, – на небі і на землі і під землею, і на морі, і все, що в них, – чув я, казало: «Тому, хто сидить на престолі, і Агнцеві – благословення і честь і слава і влада на віки вічні». І чотири істоти говорили: Амінь. І старші впали і поклонились». (Одкр.5:11-14)
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button