Новини суспільстваХристиянські новини

Християнин Віктор Євпак балотується у мери Черкас

Християнин, громадський та політичний діяч Віктор Євпак балотується на посаду міського голови міста Черкаси від партії «Голос».
На офіційному сайті Віктор заявив:

«Точно знаю, що моє місто на Дніпрі може стати для кожного з нас не просто рідним, але й затишним, а в перспективі – навіть туристичним. Але на шляху до цього повинне стати насамперед комфортним для жителів міста, які в ньому живуть. Тобто для кожного з нас. І я впевнений, що разом ми зможемо зробити його таким».

В команді Євпака «нові професійні обличчя в різних сферах – екологія, освіта, сортування сміття, ЖКГ, ОСББ, підприємництво, юридичні аспекти, транспорт, медицина тощо. Водночас це люди, що не були в політиці і не заплямували себе корупційними та іншими скандалами».

На офіційному сайті кандидата детально розписана передвиборча програма

Зокрема:
1. Віктор бачить шлях до економічного процвітання в тому, аби створити умови для зростання малого і середнього підприємництва у Черкаській області: створення умови для інвестиційного розвитку, інвестицію направити на розвиток бізнесу, перезавантажити центри надання адміністративних послуг, зробити землю як інструмент для створення нових робочих місць.
2. На думку кандидата, влада зобов’язана зробити свій внесок у подолання кримінальної проблеми, оскільки під загрозою головна цінність – людське життя. Зокрема, команда збирається: запровадити систему «Безпечне місто», «перезавантажити» світлофори, зробити люки безпечними, створити реєстр небезпечних для дітей міських об’єктів.
3. У команди є чітке бачення розвитку освіти у двох напрямках. Перший: шкільна і дошкільна освіта – це покращення матеріально-технічної бази закладів освіти (шкіл і дитячих садочків). Другий: позашкільний час – розвиток альтернативного середовища, що забере дітей із вулиць та відверне й захистить від шкідливого впливу. Команда збирається: покращити матеріальний стан шкіл, розвивати позашкілля, запровадити міські стипендії, підвищити автономію шкіл.
4. Єрмак вважає, що людина, яка потрапила у лікарню, має відчувати, що їй там допоможуть, і для цього є відповідні умови. Так, здебільшого медицина – це відповідальність Уряду, проте міська влада зобов’язана зробити приміщення і палати міських поліклінік та лікарень охайними та комфортними. Команда планує: інвестувати у обладнання для черкаських медичних закладів, запровадити муніципальні надбавки для медиків, посилити управлінську спроможність закладів.
5. За словами Віктора, головне призначення галузі ЖКГ у місті є очевидним: створення комфортних умов для життєдіяльності людей, які тут живуть. Тому вони готові: створити конкурентний ринок управління багатоквартирними будинками, налагодити співпрацю з державним Фондом енергоефективності, встановити чіткий критерій щодо надання гарячої води, підвищити якість води з міських мереж, модернізувати водоочисні споруди.
6. За словами кандидата, першочергові кроки для реформування транспортної сфери уже сплановані: розробити План сталої міської мобільності та Транспортної моделі міста, впровадити систему електронного квитка, збільшити частку електротранспорту в місті, зробити місто замовником транспортної послуги, створити велосипедні доріжки.
7. За думкою Євпака, всі жителі міста матимуть реальну картину щодо ситуації із повітрям в обласному центрі. Вони збираються: запровадити систему онлайн-моніторингу якості повітря, зупинити поширення карантинних рослин, посилити контроль за екологічною ситуацією в місті, розробити стратегію поводження з відходами.
8. Команда готова розробити швидкість, доступність і легкість отримання інформації, послуг і зворотного зв’язку з місцевою владою. Зокрема: запровадити електронного документообігу, створити відкритий реєстр комунального майна та техніки, посилити роль інструментів прямої демократії, ввести дію додатку “SMART-city”.
9. За словами Віктора, прибережна смуга повинна бути окрасою міста. Тому команда збирається: зупинити забудову прибережної смуги, зробити набережну місцем відпочинку для містян, створити комфортний берег для всіх.
10. Євпак констатує, що принципи, довкола яких будуватиметься робота місцевої ради та виконавчого комітету – фундамент успішної роботи в інтересах всієї громади, а не її окремих представників. Дотримання цих принципів, а не лише їхнє декларування – ознака ефективного лідера і управлінця. Команда розуміє, що повинна бути: прозорість в ухваленні рішень, рівномірний розвиток міста, ефективна кадрова політика, нульова толерантність до корупції.
Віктор Євпак повідомив, що йому 35 років, він є християнином, належить до помісної церкви «Євангельська Церква Refresh», м. Черкаси.
Віктор одружений, разом із дружиною Керолайн виховують двох дітей: Лізу та Миколу.
Заснував у Черкасах дві міжнародні IT компанії Kidslox та eKreative. З їхнього прибутку разом із командою фінансують низку культурних і соціальних проєктів у Черкасах.
Також Віктор є активним громадським і політичним діячем. Закінчив Школу мерів. Очолив громадський рух «Нові люди», яке фінансує проєкти, спрямовані на розвиток міста.
Він заснував громадську організацію «Ікріейтів-допомоги», яка допомагає черкаській медицині, освіті та фінансує культурні проєкти. Уже кілька років працює над тим, аби об’єднувати навколо ідеї якісних змін у Черкасах активних, незаплямованих і професійних людей.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button