СвітХристиянські новини

TikTok показав неповнолітнім сотні відвертих відеороликів із вмістом сексуального характеру та наркотиками

Згідно з дослідженням The Wall Street Journal, платформа TikTok показує неповнолітнім незліченну кількість відеороликів, які демонструють вміст для дорослих зі статевими актами та вживанням наркотиків за допомогою алгоритмів пошуку.

Джерело: christianpost.com

У звіті під назвою «Як TikTok подає відео про секс та наркотики неповнолітнім», опублікованому в середу, журналісти відзначили, що газета створила облікові записи ботів, замасковані під користувачів у віці від 13 до 15 років, щоб оцінити, якому контенту піддаються діти на платформі.

Ці облікові записи ботів швидко виявили, що їх скеровують оглядати сотні відеороликів із вмістом для дорослих, включаючи вживання наркотиків та сексуальну рольову гру.

«TikTok надав одному обліковому запису, зареєстрованому як 13-річний, щонайменше 569 відеороликів про вживання наркотиків, згадки про кокаїнову та метамфетамінову залежність та рекламні відеоролики для онлайн-продажу наркотичних засобів та атрибутики. Сотні подібних відеороликів з’явилися у стрічках інших другорядних акаунтів», – йдеться у статті.

«TikTok також показав підліткам-журналістам понад 100 відеороликів з облікових записів, що рекомендують платні порнографічні сайти та секс-магазини. Тисячі інших були від творців, які позначили свій вміст, як “лише для дорослих”».

Journal поділилася з TikTok 974 відео, повідомляючи компанію, що ці відеоролики «були перенаправлені до другорядних облікових записів – у тому числі сотні, показані в окремих облікових записах дуже швидко».

З цих 974 відео 169 було видалено з сайту, перш ніж Journal поділився ними з TikTok. Невідомо, чи ці відео були видалені їхніми авторами або адміністраторами TikTok.

Близько 255 відео були видалені після того, як вони були опубліковані TikTok, з них більше десятка зображували дорослих як «опікунів», які вступають у стосунки з дорослими, що видають себе за дітей.

Багато відео були подані неповнолітнім за допомогою алгоритму, навіть якщо облікові записи, які їх створили, визначили їх вміст як для дорослої аудиторії.

«У попередньому відеорозслідуванні Journal було виявлено, що TikTok потребує лише одного важливого фрагменту інформації, щоб зрозуміти, чого хоче користувач: кількість часу, коли ви затримуєтесь над контентом. Кожну секунду, коли ви вагаєтесь або передивляєтесь, додаток відстежує вас», – йдеться у звіті.

«Завдяки цьому єдиному потужному сигналу TikTok може дізнатися ваші найпотаємніші інтереси та емоції та загнати користувачів будь-якого віку глибоко у кролячі нори вмісту у каналах, в яких значною мірою переважають відео на певну тему. Це досвід, який інші компанії соціальних медіа, такі як YouTube, з усіх сил намагалися зупинити».

Читайте також:

TikTok, який належить китайській компанії ByteDance, використовується мільйонами користувачів по всьому світу і став відомим додатком для обміну відео, яким користуються діти у США та в усьому світі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button