РелігіяХристиянські новини

Виїзна зустріч ВРЦіРО у Рівному: будуть говорити про сімейні цінності

Виїзна зустріч ВРЦіРО у Рівному присвячена формулюванню рекомендацій та практичних кроків щодо утвердження традиційних сімейних цінностей серед українців. А також вдосконалення національної сімейної політики, включаючи посилення рівня національного церковного співробітництва в органах місцевого самоврядування.

Джерело: ВРЦіРО

Секретаріат ВРЦіРО вирішив обговорити сімейні питання у Рівному на зустрічі 30 серпня 2021 року під керівництвом отця УГКЦ Олекса Петрів.

Віталій Коваль як голова національної адміністрації Рівенської області прокоментував цю ініціативу як символічну, оскільки цей регіон має найбільшу кількість багатодітних сімей в Україні. Як він каже, ця тема є дуже важливою, оскільки сімейні цінності мають стати національною концепцією. Він додав, що це питання буде обговорене на живому засіданні Всеукраїнської ради церков.

Позитивним прикладом такої співпраці нещодавно стала також підписана угода про співпрацю між ВРЦіРО та Міністерством освіти і науки України. Цей документ визначає принципи та цінності, за якими Рада Церков та Міністерство освіти і науки погоджуються співпрацювати на основі соціального та державно-приватного партнерств для здійснення освітньої діяльності в Україні. Зокрема, йдеться про важливість відстоювання прикладу відповідального материнства та батьківства, а також навчання дітей та молоді правильного планування сім’ї та страхування шлюбних помилок.

Читайте також:

Секретаріат ВРЦіРО також розглянув реалізацію деяких проблем у сфері державно-церковних відносин для подальшої відповідальності і вирішення комітету ВРЦіРО. Представники конфесії запланували діяльність Церковної ради в громадському законодавчому процесі, та подальшу співпрацю з міжфракційним парламентським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!