Домашня » Блог Ренді Маршалла » Шлях до справжньої любові

Шлях до справжньої любові

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Час Різдва – ідеальний час, щоб поговорити про справжню любов. Коли справжня любов з’явилась в яслах.

Є любов, яка основана на заслугах: я люблю тебе, якщо ти любиш мене у відповідь. Є любов основана на умовах: я люблю тебе, тому що… (список причин).

Любов не залежить від заслуг, ні від умов: я люблю тебе, попри все, любов, яка просто діє. Незаслужена. Безумовна.

Ви скажете, що такого не буває? Це казка, це неможливо… Я так не думаю. Тож який шлях до любові, яка “ніколи не підведе”?

Це така любов, яка явилась у Різдво. Справжнє Різдво.

Це коли смирення веде до прийняття, яке завжди веде до любові.

Смирення – це спустошення себе. Якщо гордість – це стурбованість собою, смиренність – це протилежність цього. Це сила під контролем, яка вважає, що смирення – це не думати про себе, а думати про себе менше.

Це прийняття Божої оцінки про себе, без аргументів. Ми з тобою ніколи не напишемо книгу про смирення, і про те, як я її досягнув.

Як тільки ви думаєте про те, що у вас є, ви втрачаєте це. Его самозакоханої людини подібне до її пальців. Вони просто працюють і не прагнуть уваги.

Це смирення завжди приводить до прийняття. “Безпечно бути тим, хто ти є, не боячись відмови”.

Прийняття знає, що немає супер пилу. Воно розуміє, що всі ми боїмося, відчуваємо тривогу та почуття провини. Прийняття знає, що таке “Ні. Добре… з тобою не все добре… і це нормально”.

Це прийняття завжди веде до того, що ми дійсно змінюємося: Любов. “В пошуках найкращих інтересів іншого”. Ця любов служить іншим. Любов, яка більша за страх.

Думаю, що варто вивчити два цінних уроки про таку любов:

1). Якщо мені важко любити когось, це тому, що я не приймаю його; якщо я їх не приймаю, це тому, що мені не вистачає смирення. Немає любові? Повертайся назад.

2). Протилежність цієї трилогії також правильна: Гордість веде до відмови, яка веде до апатії. Байдужість – протилежність любові.

Одне з двох найбільших чудес історії сталося на Різдво – коли Бог став Немовлям. Ісус показав нам смирення (Він залишив свою силу, щоб стати Боголюдиною), прийняв нас (завдяки хресту дарує прощення) і полюбив нас (помер і воскрес, щоб викупити нас).

Релігія каже, якщо ти старанно працюєш, або через твоє резюме, Бог буде любити тебе. Ісус каже, що любить тебе… крапка. Всупереч…

Різдво – радість для людей. Господь прийшов… в смиренні, прийняті та любові.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

{:uk}В Індії поліція закрила церкву після того, як її розгромили радикали{:}{:ru}В Индии полиция закрыла церковь после того, как ее разгромили радикалы{:}

Наступна Стаття

Мінкульт запускає безкоштовні платформи для вивчення української

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *