Освіта

Відповідно до опитування, українці відчувають зниження якості освіти

Більшість українців (74,5%), пов’язаних з освітою, стурбовані погіршенням якості освіти та неможливістю отримати освітні послуги через повітряні тривоги або відключення електроенергії, відповідно до результатів опитування Центру Разумкова.

Джерело: konkurent.ua

Опитування, проведене соціологічною службою Центру Разумкова та опубліковане на Освіта.ua, виявило, що 71% респондентів відчувають зниження якості знань через дистанційне навчання. Також 70% опитаних зазначили проблеми з якістю дистанційного навчання через погане з’єднання з інтернетом.

Проблему з проведенням очного навчання відзначили 65,5% українців. Ще 15% респондентів вказали на відсутність викладачів, які виїхали за кордон або до інших регіонів. 8% зазначили, що їх навчальний заклад постраждав або був зруйнований, а 7% змушені були змінити заклад освіти через окупацію.

Читайте також:

Згідно з опитуванням, проведеним Центром Разумкова з 22 лютого по 1 березня 2023 року, значна частка українців стурбована погіршенням якості освіти в країні. Виклики, такі як повітряні тривоги, відключення електроенергії та низька якість дистанційного навчання, перешкоджають нормальному процесу здобуття освіти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button