Актуальне

Трагічне повідомлення вбивці: причини стрілянини в християнській школі в Нешвіллі

«Сьогодні я збираюся померти».

Саме з таких слів 28-річна Одрі Елізабет Гейл почала листування в Інстаграмі зі своєю подругою Аверіанною Паттон цього понеділка.

«Це не жарт!!! − продовжила Гейлі. − Ти напевно почуєш про мене в новинах після моєї смерті. Так що це мій прощальний лист. Люблю тебе. Побачимося знову в іншому житті».

Коли Паттон відповіла їй, благаючи звернутися по допомогу, Гейл написала ще кілька слів: «Я не хочу жити. Мені дуже шкода. І я не намагаюся засмутити тебе або привернути твою увагу. Мені просто потрібно померти».

За кілька хвилин після надсилання цього похмурого повідомлення, Гейл вирушила до християнської школи Covenant School в Нешвіллі, штат Теннессі, яку вона відвідувала в дитячому віці. З червоною бейсболкою на голові, розгорнутою козирком назад, озброєна трьома стволами, Одрі Гейл прострелила скляні двері на вході в школу, не поспішаючи пройшла по коридору і вбила шістьох людей, включно з трьома 9-річними учнями та 60-річною директоркою школи, Кетрін Кунц.

Поліцейські застрелили Гейл, щоб не дати їй збільшити кількість жертв. Шеф поліції Нешвілла, Джон Дрейк, сказав, що Гейл «була готова заподіяти більше шкоди, ніж їй це вдалося». Він також зазначив, що Гейл написала докладний маніфест про те, як вона збиралася атакувати християнську громаду. Вона залишила документ на місці події перед смертю.

Після інциденту − який став 12-м випадком масової стрілянини в шкільному кампусі 2023 року − політики, включно з Президентом Байденом, закликали до посилення законів про контроль над зброєю. Але більшість із нас розуміє, що тут має місце щось глибше, ніж просто легкий доступ до зброї. З чого б молодій жінці входити в християнську школу і довільно вбивати дітей, а також учителя, прибиральника і директора школи?

Ось три важливі чинники, над якими нам варто замислитися, якщо ми хочемо зупинити подібне безглузде насильство.

1. Серйозна криза ментального здоров’я

Джерела, близькі до сім’ї Гейл, повідомляють, що в неї був аутизм, хоча й без особливих порушень функціонування. Не так давно Одрі почала говорити про себе в чоловічій особі й взяла собі ім’я Ейден, кажучи, що тепер вона трансгендер.

В Америці сьогодні є великий рух, який прагне нормалізувати і навіть заохочувати трансгендерність. Молоді люди, які відчувають певний рівень гендерної плутанини, сьогодні підштовхуються до приймання препаратів, що блокують статеве дозрівання, і до дорогих хірургічних операцій (включно з подвійною мастектомією, гістеректомією і кастрацією), щоб мати можливість отримати зовнішність, відповідну тому гендеру, з яким вони себе асоціюють. Педагоги і психологи попереджають батьків, що якщо вони не «приймуть» бажану гендерну ідентичність їхніх дітей, ті можуть собі нашкодити.

Лише кілька років тому нічого подібного не було, проте сьогодні це вже епідемія. (Це також приносить величезні гроші фармацевтичним компаніям і лікарям.) Уявлення про те, що людина може кинути виклик біології та змінити свою стать, підживлюється тим, що письменниця Ебігейл Шраєр називає «соціальним зараженням». У своїй книзі «Незворотна шкода» («Irreversible Damage») вона попереджає, що якщо ми й надалі дозволятимемо політкоректності диктувати гендерну політику, ціле покоління американців може бути назавжди зіпсоване.

2. Темні духовні сили діють за лаштунками того, що відбувається

Деякі скептики сумніваються в існуванні Сатани або бісів, стверджуючи, що пекло або злі духи − це всього лише забобони. Але все більше людей сьогодні переконуються в тому, що диявол реальний. З чого б такій молодій, художньо обдарованій жінці, як Одрі Гейл, виношувати план зі стрільби в християнській школі? Запевняю вас, ця ідея виникла не в неї в голові.

Сліди Сатани можна побачити всюди в цій історії зі стріляниною в школі в Нешвіллі. І ми вже бачили зростання інцидентів, пов’язаних із насильством і вандалізмом, метою яких ставали церкви, оскільки християни протистоять абортам або сексуальній розбещеності. І федеральний уряд не завжди втручався для того, щоб захистити церкви від подібних атак. Дедалі частіше і частіше християни розглядаються як вороги тому, що ми віримо в моральний закон Божий.

3. Наша єдина надія − національне духовне пробудження

Ми можемо сяк-так накласти пластирі на цю проблему, але наша культура продовжить котитися вниз, поки ми не визнаємо свою гостру потребу. Ми платимо жахливу ціну за те, що наш народ відкидає Бога. Павло писав, що коли люди відмовляються визнавати Творця, вони настільки розбещуються, що:

«Ці люди сповнені всілякого гріха, злоби, себелюбства, скнарості, заздрощів, вбивства, розбрату, облуди й лихих думок про інших. Вони поширюють плітки, зводять наклепи, ненавидять Бога. Вони брутальні й самовпевнені, вихваляються перед іншими, вигадують, як вчинити зло, і не шанують своїх батьків. Це нерозумні люди, котрі ніколи не виконують обіцянок; вони недобрі й немилосердні». (Рим. 1:29-31).

Наш єдиний спосіб уникнути цієї духовної катастрофи − знайти термінове духовне рішення. Ми повинні буквально штурмувати небеса своїми молитвами. Ми повинні молитися про те, щоб наша нація звернулася до Господа. Про те, щоб тверді серця пом’якшилися. Щоб закриті уми відкривалися істині Слова Божого. Молитися особливо за людей на кшталт Одрі Гейл, багато з яких просто зараз перебувають у стані депресії, збентежені й не мають надії настільки, що вони виявляються спокушені творити справи диявола. Нехай помилує ж нас Господь і збереже нас від зла.

Автор − Дж. Лі Грейді

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джерело
ieshua.org

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button