Україна

Відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо освітнього курсу «Безбар’єрна грамотність»

Лист з Офісу Президента України про необхідність участі в освітньому курсі «Безбар’єрна грамотність», розробленому Міністерством цифрової трансформації України 21 грудня 2021 року, надійшов до керівників обласних та районних держав адміністрацій та всіх навчальних закладів з 19 січня 2022 року.

Джерело: vartalife

«Ми, освітяни, педагоги, науковці, громадські діячі, батьки, звертаємось до Вас, шановний пане Президенте, з проханням припинити цей освітній курс і прийняти вектор освітньої політики у напрямку утвердження сімейних цінностей. Що нині гостро актуальним для виживання українського народу».

Також у листі вони стверджують, що освітній курс «Безбар’єрна грамотність» збурює українське суспільство, підриває основи його існування, формуючи в ньому конфлікти та непорозуміння, викликає розгубленість та неприйняття освітян та науковців, формує негативне ставлення до політики Президента України в галузі освіти у батьківської громадськості.

Цей освітній курс пропагує антинаукові, антисімейні та нетрадиційні цінності для українського суспільства, прищеплюючи ідею, що прихильники ЛГБТ прирівнюються до людей з обмеженими можливостями та потребують однакового правового статусу та підтримки.

Некоректно також розглядається ситуація гендерної дисфорії, або порушення гендерної ідентичності: «Ми вважаємо, що до формулювання та поширення позицій з цих питань у суспільстві має залучатися ширше коло експертів – науковців, педагогів, батьків. Замість того, щоб користатися думкою лише однієї неурядової громадської організації «Безбар’єрність». Сьогодні в Україні існує достатня кількість неурядових громадських організацій, наукових об’єднань, які можуть надати фахову експертизу з питань гендеру та гендерної ідентичності».

Також підписанти вважають, що прихильників ЛГБТ-руху та гендерних нонконформістів не можна ототожнювати з людьми з особливими освітніми потребами. Вони мають різні причини й характер захворювань.

«Наголошуємо, що ця пропаганда “подолання бар’єрів” у сприйнятті порушення гендерної ідентичності до визнання його нормальним змушує українців нівелювати життєво важливі основи українського суспільства та самої людини – відкинути такі «бар’єри» як: наука, Бог, природне та соціальне право, тисячолітні традиції українського народу, здоровий глузд.

Звертаємо увагу, що цілий ряд сучасних зарубіжних наукових досліджень вказує на необхідність розглядати гендерну дисфорію як психологічну проблему, а не як стан, що є незворотнім.

Підкреслюємо, що освітній курс «Безбар’єрна грамотність» сприяє пригніченню здорового психосексуального розвитку підлітків та молоді, руйнівно впливає на майбутні покоління українців».

Читайте також:

Кабмін підтримав ініціативу Зеленської щодо “Партнерства Біарріц”

«Цей навчальний курс необхідно вилучити з інформаційного простору, а з Національної стратегії безбар’єрності, підписаної 3 грудня 2020 року Указом Президента «Про забезпечення безбар’єрного простору в Україні», мають бути виключені поняття «ґендеру», «ґендерної ідентичності», «сексуальної орієнтації», зв’язки з ЛГБТ-рухом» – йдеться у листі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button