Актуальне

Віддай своїх дітей Молоху… або ж баби ще понароджують!

Якось, почувши про потенційну небезпеку втратити під час військової операції величезну кількість солдатів, маршал Жуков, особливо не замислюючись, відповів: «Так тому й бути! Баби ще понароджують!»

Ця фраза стала виразом справжнього ставлення воєначальників до цінності життя. Для матері життя сина – це все! Надії, очікування, гордість, майбутнє, втіха! А для начальника в бункері − гарматне м’ясо, безлика цифра. І повірте, це питання не політичне, і не військове – це питання духовне. Бо дух цього світогляду – дух сатани та дух диявольський.

Ще в давнину Бог сказав:

… хто дасть з дітей своїх Молохові, той нехай буде забитий: (Левит 20:2)

Хто такий Молох?

Молох – це назва семітського божества, яке потребує людських жертвопринесень. Поклоніння Молоху вирізнялося принесенням дітей у жертву через цілопалення.

Ось витяг із книги «Валаак», в якій я розглядав це питання докладно:

«Назавжди на згадку про Валака врізалася страшна картина, побачена в ранньому дитинстві. Ще бувши маленьким хлопчиком, Валак вперше був присутній на святі Молоха. Яскраво горіло багаття, здіймалися високо в небо чорний дим і незліченна кількість іскор. Кричали оголені жінки, кололи себе списами та ножами спітнілі від танців чоловіки-жерці. Батько був грубий, кричав на матір і раз у раз прикладався до вина, з неприхованим задоволенням спостерігаючи за ритуальним хороводом жриць. А потім у чиїхось руках заплакала малютка. Її підхопили на руки жінки зі збожеволілими від танцю і вина поглядами й понесли до верховного жерця. Той підняв дитину високо над головою і, явно насолоджуючись її жалібним криком, з силою жбурнув у серце вогню, що палахкотів жаром. Натовп з ще більшою силою почав тупотіти ногами, кричати й верещати в екстазі. Таким було свято Молоха. Такі жертви любив бог Молох!

Дітей – від грудних немовлят до юних незайманок, що дозріли до заміжжя – споконвіку приносив у жертву жорстокому і страшному богу народ Валака. Для нього, тоді ще маленького хлопчика, було дивним і незрозумілим усе, що відбувалося навколо: раптовий крик дитини, істерика матері, яку відштовхнув якийсь чоловік, жадібні язики полум’я, що безжально поїдали жертву. Тоді, побачивши цю картину, маленький Валак дуже злякався. Задихаючись від страху, він притулився до материнських грудей і щосили заплющив очі, мокрі від сліз.

Уявіть собі рівень одержимості спільноти, готової кидати у вогонь своїх власних дітей!

Повернемося до нашої війни! Подивіться на фотографії, на розпластані та розірвані трупи російських солдатів розкидані вздовж українських доріг. Українці борються на своїй землі! А російський солдат – гарматне м’ясо. Причому це не моя думка. Це реальність за визначенням країни, де він народився.

Так ось, у мене питання до російської жінки, до матері, до дівчини яка мріє стати мамою: А ти згодна з тим, що твоє улюблене чадо визначили бути гарматним м’ясом?

Якщо ти не замислювалася про це – настав час замислитись!
Якщо ти змирилася з цим – покайся і не віддавай дияволу своє дитя!
Якщо тебе спіткала ця гірка доля – чому ти не кричиш на весь світ?

Чого ж ви боїтеся!

Маленька пташка готова кинутися в пащу леву, щоб вирвати своє пташеня! А російська жінка, витираючи сльози, проводжає свого сина, щоб він став гарматним м’ясом у чужій країні!
Не віддай своїх дітей дияволові!

Якщо ви дочитали до кінця, будь ласка, подумайте і допоможіть: Як донести це послання до російських жінок, особливо до тих, хто вірить у Бога!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Єлисей Пронін

Пастор, проповідник, письменник, керівник факультету організації нових церков в Українській баптистської теологічної семінарії. Має ступінь магістра від Southeastern Baptist Theological Seminary.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button