війна

Понад 4 млн людей залишили Україну – ООН

За даними управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Україну покинули понад 4 мільйони громадян через вторгнення Росії. Українсько-польський кордон перетнуло 2,33 мільйона українців – це 58 % з усіх біженців.

Джерело: zn.ua

До того ж за інформацією ООН, 674,98 тис. українців відправились у Румунію та Молдову. При цьому Угорщина прийняла 364,8 тис., а Словаччина – 281,17 тис.

Також УВКБ ООН повідомило, що зростає тенденція різкого збільшення потоку людей з України до РФ та Білорусі. На думку ООН, це стосується звинувачень України щодо депортації російською армією українців на територію РФ і Білорусь, а також перешкоджання їм залишити зону бойових дій у напрямку нашої держави.

Зазначається, що Управління ООН не оновлювало дані щодо біженців, які «виїхали» до Росії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button