СвітХристиянські новини

Каліфорнія видає заборону співати в церквах на тлі тривалої пандемії

Нові обмеження пов’язані з COVID-19 у Каліфорнії приголомшують. Під заборону потрапив спів у церквах. На думку влади це допоможе запобігти подальшому поширенню коронавірусу.
Опублікована в середу, оновлена ​​політика від державного департаменту охорони здоров’я вимагає від церков та інших будинків культу “припинити співати  пісні”. Тоді як офіційні вказівки наприкінці травня дозволяли співати, групове декламування та інші практики та виступи, але їх не рекомендували, такі речі зараз формально заборонені.
“Такі заходи, як спів та декламування, зводять нанівець зниження ризику, досягнутого за допомогою фізичної дистанції”, – стверджує штат у своїх оновлених інструкціях.
У Центрах контролю та профілактики захворювань кажуть, що спів може поширювати коронавірус так само легко, як чхання або кашель.
Новий захід застосовується на тлі суперечок у справах COVID-19 у штаті Західного узбережжя.
Ресторани в приміщенні, кінотеатри, музеї та інші місця також отримали доручення про закриття в 19 округах.
Нові вказівки називаються “коефіцієнт позитивності Каліфорнії  Э ключовий показник поширення серед громади – в середньому за 14 днів незначно збільшується вгору. Коефіцієнти госпіталізації також ростуть в середньому за 14 днів. У Каліфорнії на сьогодні є 240195 підтверджених випадків”, заявив департамент громадського здоров’я Каліфорнії.

Досі тривають судові позови від церков, які стверджують, про порушення першої поправки, і оскаржують первісну постанову уряду про перебування вдома в середині березня, не були успішними в суді.
У середині квітня округ Мендочіно в Каліфорнії зіткнувся із зворотним ефектом, коли округ запровадив заборону, яка набула чинності у Страсну п’ятницю для членів церковного хору збиратися для запису пісень для служб богослужінь в Інтернеті. Під забороною дозволялося записувати з одного місця лише чотирма людям, і “не дозволяється співати чи використовувати духові інструменти, гармоніки та інші інструменти, які могли б поширювати COVID-19 за допомогою проектованих крапель, якщо запис події не робиться на одному місці проживання».
У Каліфорнії найгірший спалах вірусу – в графстві Імперіал, що межує з Мексикою і є сільськогосподарським центром. Повідомляється, що рівень зараженості становить 20% – удвічі більший за середній показник штату, повідомляє  Associated Press.

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button