Україна

Від сплати ПДВ та ввізного мита будуть звільнені важливі для проходження опалювального сезону товари − Шмигаль

8 листопада Кабмін скасував податки на імпорт електрогенераторів, обігрівачів та іншого обладнання, що своєю чергою дозволить наповнити ринок дефіцитним обладнанням і знизити ціни. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Джерело: Telegram

«Від сплати ПДВ та ввізного мита будуть звільнені важливі для проходження опалювального сезону товари: газогенератори, електричні двигуни, електрогенератори, установки та обертові електричні перетворювачі, трансформатори, електричні акумулятори, електричні водонагрівачі, обігрівачі», − заявив Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, опалювальний сезон розпочався, не зважаючи на обстріли, диверсії та кібератаки з боку Росії. Близько 60 % усіх об’єктів країни вже під’єднано до тепла. Південні регіони підключаються повільніше, але й там цей процес почався. У п’яти регіонах рівень підключення до тепла становить понад 85 %, ще у двох − уже 100 %.

«Уряд, енергетики, місцева влада та комунальники паралельно продовжують підготовку до зими. Закуповуємо резервне обладнання, готуються додаткові пункти обігріву, активно ведемо перемовини з міжнародними партнерами про доставлення в Україну необхідного обладнання та техніки, аби все швидко відремонтувати та бути готовими до різних ситуацій», – додав він.

Читайте також:

Влада В’єтнаму використовує розкол між зареєстрованими та незареєстрованими церквами

Як інформує ZN.UA, всі медичні заклади України, які надають стаціонарну та екстрену медичну допомогу, забезпечені резервними джерелами живлення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!