війна

Апарат РНБО незабаром опублікує інструкцію на випадок застосування РФ ядерної зброї

У разі застосування Росією тактичної ядерної зброї апарат РНБО розробив детальні інструкції для українців і найближчими днями має намір «максимально їх оприлюднити». Про це в коментарі Радіо Свобода повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Джерело: censor.net

«Йдеться про тактичну зброю. Якщо вона буде застосовуватися, на сьогодні є певні процедури. У нас в апараті РНБО є розроблена інструкція, яку ми найближчими днями спробуємо максимально оприлюднити», − сказав він.

За словами Данілова, ядерні держави взяли на себе зобов’язання не допустити застосування ядерної зброї.

«Це відповідальність кожної ядерної країни», − зазначив він.

Секретар РНБО підкреслив, що погрози Росії стимулюватимуть інші неядерні країни створювати «брудні бомби» для захисту від «божевільних сусідів».

«Коли росіяни сьогодні починають брязкати ядерною зброєю перед світом, то кількість так званих бомб з’являтиметься в геометричній прогресії. Бо жодна країна не буде захищена від божевільного сусіда. Ця так звана брудна бомба не таке вже й складне завдання», − підкреслив він.

Данілов також наголосив, що незважаючи ні на що, Україна захистить свою землю.

Схожі статті

«Якщо на таку зухвалу атаку не буде цивілізованої відповіді світової спільноти й країн НАТО, якщо вона станеться, це не означатиме, що ми не будемо захищати свою землю. Нас не зупинять війська Путіна», − підсумував секретар РНБО.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!