РелігіяХристиянські новини

ВРЦіРО з представниками США обговорили важливість вакцинації проти COVID-19

1 квітня відбулася онлайн-зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) зі співробітниками Центру США з контролю та профілактики захворювань, які допомагають Україні протидіяти пандемії COVID-19. Учасники обговорили важливість вакцинації проти COVID-19. Повідомляє irs.in.ua.

Під час зустрічі Блаженніший Святослав, Глава УКГЦ та Головуючий у ВРЦіРО, підкреслив позицію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій: «імунізація – це перевірений більше ніж столітнім досвідом людства шлях до суспільного здоров’я».

Він зазначив, що релігійні діячі публічно вакцинуються, особистим прикладом засвідчуючи, що вакцинація населення є ефективним засобом протидії пандемії COVID-19 та збереження життя багатьох людей.

Сергій Дмитрієв, представник Православної Церкви України та виконавчий секретар Комісії ВРЦіРО з питань соціального служіння, також підкреслив, що церкви сприяють протидії поширенню COVID-19. Він навів приклад про зміну форм і традицій здійснення Богослужінь та Причастя, спрямованих на убезпечення віруючих.

Православна Церква України вважає важливим, щоб доступ до вакцинації одними з перших отримали священнослужителі, особливо медичні капелани, адже вони безпосередньо майже щодня спілкуються із хворими пацієнтами, зазначив Сергій Дмитрієв.

Він доповнив, що громадська мережа «Елеос-Україна» може бути платформою для налагодження співпраці щодо подолання пандемії COVID-19. Організація є офіційним представником Синодального Управління соціального служіння ПЦУ.

Під час обговорення виступив і єпископ РКЦ Віталій Кривицький. Він підкреслив, що спільнота Римсько-Католицької Церкви підтримує важливість турботи про здоров’я священнослужителів, які постійно надають душпастирську опіку людям, у тому числі хворим.

Також єпископ зауважив, що існує проблема у недостатності, фактичної відсутності, безкоштовних тестів на COVID-19, особливо в невеликих населених пунктах.

Юридичний радник Головного рабина м. Києва та України Геннадій Білорицький зазначив, що юдейська спільнота готова виділити приміщення для здійснення вакцинації. Також він вважає важливим забезпечити українських громадян різними видами вакцини.

Також у нараді взяли участь представники євангельських протестантських церков України, а також Ігор Кузін, Заступник генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Нагадаємо, що 24 лютого 2021 року Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила заяву щодо початку процесу вакцинації.

У своєму зверненні Рада церков зазначає, що настав новий етап у боротьбі з COVID-19 – розпочався процес вакцинації населення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button