Новини суспільства

У Верховній Раді зареєстрували пакет ЛГБТ-законів

У понеділок, 6 грудня в українському парламенті зареєстрували радикальний пакет законів, спрямованих на утвердження в нашій країні ЛГБТ-ідеології і боротьбу з інакодумцями. З цією законодавчою ініціативою виступила представниця партії «Голос» Інна Совсун.

Джерело: politteo.online

Пакет законів є відповіддю групи ЛГБТ на законопроєкт «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду відхилень від конституційних норм сім’ї, дитинства, материнства і батьківства». Повідомляється, що законопроєкт передбачає покарання за пропаганду педофілії, гомосексуалізму та трансгендерності.

До законопроєкту Інни Совсун входять три проєкти законів. Її основною ідеєю є припинення «дискримінації» осіб, які пропагують нетрадиційні сексуальні орієнтації.

Наприклад, законопроєкт №6327-1 передбачає відповідальність за дії, які кваліфікуються як адміністративні чи кримінальні правопорушення, вчинені стосовно осіб чи груп, які є представниками ЛГБТ та піддаються «дискримінації та нетерпимості».

Законопроєкт №6326-1 передбачає заборону витрат з бюджету на публічні заходи, які не розділяють погляди ЛГБТ-ідеології. «Цим законопроєктом пропонується заборонити здійснення видатків на фінансування програм та заходів, які мають ознаки прямої чи непрямої дискримінації, або нетерпимості щодо окремих осіб та їх груп в залежності від ознак, якими такі особи чи групи осіб наділені», – йдеться в проєкті.

Читайте також:

Законопроєкт № 6325-1 передбачає внесення деяких змін до законодавства країни з метою «пропагувати толерантне й недискримінаційне ставлення до осіб та їх груп незалежно від їх ознак, в тому числі їх сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!