Новини суспільства

Верховна Рада прирівнює електронні сигарети до звичайних і забороняє палити в громадських місцях

16 грудня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №4358 про боротьбу з тютюнопалінням. Він прирівнює електронні сигарети до звичайних сигарет і забороняє палити в громадських місцях. Про це повідомляє прес-служба МОЗ. Проєкт підтримали 317 депутатів.

Джерело: nv.ua

Новий закон забороняє рекламу, спонсорство або стимулювання продажу електронних сигарет і рідин. Його заборонено продавати неповнолітнім: за це очікується штраф у розмірі 1020 гривень, а за багаторазові порушення протягом року – 10200 гривень. Заборонено палити електронні сигарети в усіх громадських місцях. Також законопроєкт розширив перелік місць, де заборонено палити, вживати тютюнові вироби, використовувати електронні сигарети та кальяни.

Читайте також:

Крім того, попередження про наслідки куріння на пачках відтепер повинні бути об’єднані, тобто включати і картинки й текст, та займати 65 % розміру упаковки замість 50 %. Крім того, 30 % упаковки тепер будуть мати попередження і на упаковках електронних сигарет і рідин. У відомстві уточнили, що закон набуде чинності через 18 місяців з дня опублікування.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button