УкраїнаХристиянські новини

Для церков і релігійних організацій можуть повернути пільгові тарифи на газ та опалення

Олена Богдан, глава Держслужби з етнополітики та свободи совісті, наголосила на тому, що уряд обговорюватиме питання щодо повернення пільгових тарифів на газ та опалення для релігійних організацій.
Повідомляє Релігійно-інформаційна служба України з посиланням на «Інтерфакс-Україна».
Олена підкреслила, що через те, що зараз обмеження у відвідуванні храмів та релігійних організацій, відповідно, менше людей можуть робити пожертвування. А тарифи на газ та опалення дуже зросли, тому що закінчилася дія документа, який встановлював пільги для церков. І зараз церкви мають комерційний тариф.
Також вона зазначила, що питання щодо того, чи може норма про пільги на газ для церков бути повернута розглядатимуть.
Глава Держетнополітики зауважила, що у тих західних країнах, де ввели повний локдаун, виділений пакет з фінансовими стимулами, який має дуже серйозний рівень. При цьому суспільство без стресу проходить ці обмеження, тому що всі розуміють, що вони економічно підстраховані. Коли ж люди не мають фінансової подушки, у них може виникнути напруга і стрес − цього сценарію варто уникати.
Нагадаємо, що 20 листопада відбулася зустріч ВРЦіРО з Прем’єр-міністром Шмигалем. На зустрічі, зокрема, Денис Шмигаль також порушив питання боротьби з поширенням COVID-19 та закликав релігійні спільноти об’єднати зусилля в період зимових свят.
Пізніше на засіданні Прем’єр-міністр зазначив, що уряд готується до того, що на новорічні свята в Україні можуть запровадити локдаун, якщо буде сплеск захворюваності.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button