Баптисти

Відбулася зустріч Заступника Голови ВСЦ ЄХБ Ігоря Бандури з міським головою м. Тернополя Сергієм Надалом

Заступник голови Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) Ігор Бандура перебував з робочим візитом у Тернополі 22 листопада.

Джерело: ternopilcity

Під час візиту Ігор Бандура зустрівся та поспілкувався з міським головою Тернополя Сергієм Надалом. В ході зустрічі сторони обговорили спільні проєкти та їх реалізацію для розвитку духовності в громаді.

«Нам надзвичайно приємно, що сьогодні у Тернополі кожен може розвивати свою духовність та зміцнювати віру в різних течіях християнства. Адже ми живемо у важкі часи пандемії, і саме віра допомагає нам об’єднатися і не зламатися у нездужанні. Наше місто по-особливому Благословенний край, адже розташоване між величними святинями – Зарваницьким духовним центром та Почаївською лаврою, – зазначив під час зустрічі міський голова Сергій Надал. – Дякую за вашу невтомну працю. Тільки об’єднавшись через реалізацію спільних планів і проєктів, допомагаючи один одному, ми зможемо і надалі будувати високодуховне та високоморальне суспільство».

За ініціативи міського голови Сергія Надала у 2020 році в Тернополі відбувся перший Молодіжний молитовний сніданок, на якому зібрались духовенство різних конфесій, представники релігійних організацій, керівники області, місцеві депутати, громадські та культурні діячі, освітяни та науковці, молодіжні лідери та представники соціально-відповідального бізнесу.

Читайте також:

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) — це національна міжцерковна структура, яка об’єднує більшість церков євангельських християн-баптистів України та української діаспори. Один з найбільших баптистських союзів у Європі (близько 120 000 членів, 2 800 церков і груп). ВСЦ ЄХБ є членом Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, Наради представників християнських церков України, Ради євангельських протестантських церков України.

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) налічує 25 військових капеланів. Капеланство здійснюють пастори або диякони, які постійно чергуються.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Минулого разу в своєму коменті я, вочевидь, емоційно поспішив зі своїми сумнівами щодо мера Тернополя!
    А отут цікава і ПОЗИТИВНА інфа про співпрацю Тернопільської міської влади з тамтешніми християнами:
    https://www.religion.in.ua/news/ukrainian_news/50265-mitropolit-ugkc-ta-miskij-golova-ternopolya-pidpisali-memorandum-pro-spivpracyu.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button