Християнські новини

В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ТИЖДЕНЬ ПОДРУЖЖЯ

Четвертий Тиждень Подружжя, який традиційно відкривається Днем сім’ї, розпочався сьогодні в Україні. Він триватиме з 15 по 22 травня майже в усіх регіонах країни і покликаний на те, аби пропагувати сімейні цінності та допомогти вирішувати проблеми подружжя, — розповіла РІСУ національний директор Тижня подружжя в Україні Олена Шабуніна.

Цього року свято Тиждень Подружжя було на межі зриву через події в Україні. Але, попри страхи організаторів, до відзначення Тижня подружжя приєдналося ще більше міст та містечок, ніж торік.

Суть заходу полягає в тому, що волонтери з різних регіонів України на зібрані церквами та громадськими організаціями гроші влаштовують різноманітні заходи, які мають показати, що родина – це основа суспільства та фундамент цінностей для українців.

Серед них є зовсім нова ідея – підписання резолюцій, в яких містяться малі обітниці для закоханих, які вони мусять виконувати протягом року.

Більше про сімейні цінності:

Як зауважує Олена Шабуніна, «Тиждень подружжя-2014 буде дещо іншим. У попередні роки вулицями десятків міст України крокували Паради Щасливих Сімей, відбувались вуличні фестивалі та сімейні свята. Цього ж року сімейних фестивалів стало значно менше. Організаторам і учасникам хочеться не просто яскравого свята, але практичної роботи. Потрібно показати сім’ям, що є організації і спеціалісти, небайдужі до їхніх історій, є ті, хто може допомогти практично, якщо сім’я зіткнулась з труднощами і викликами. Цього року ми, як команда Тижня, хочемо на це зробити основний акцент», — наголошує О. Шабуніна.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button